„Lietuvos balsas. Kartos“ paskelbė naujuosius mokytojus: triguboje kėdėje – grupė

Ieva Prudnikovaitė, Vaidas Baumila, Benas Aleksandravičius Lietuvos Balsas
Ieva Prudnikovaitė, Vaidas Baumila, Benas Aleksandravičius © V. Graužinytė
Ieva Prudnikovaitė, Vaidas Baumila, Benas Aleksandravičius Lietuvos Balsas
Ieva Prudnikovaitė, Vaidas Baumila, Benas Aleksandravičius © V. Graužinytė
Antradienį nacionaliniuose technikos apdovanojimuose „Tech Top 2021“ atskleisti naujo projekto „Lietuvos balsas. Kartos“ mokytojai. Unikalaus formato sezone dėl talentų kovos net šeši muzikos pasaulio profesionalai, tačiau jie dalinsis... keturias kėdes.

„Šeimas, kolegas, draugus į duetus sujungsiantis projektas „Lietuvos balsas. Kartos“ bus išskirtinis savo žanrų įvairove, todėl stengėmės suburti mokytojų komandą, kuri galėtu dirbti su kuo platesniu muzikiniu spektru: nuo modernios, šiandien karaliaujančios popmuzikos iki laiko patikrintų nostalgiškų kūrinių, nuo roko iki klasikos, nuo sprogstančios energijos iki širdį tirpdančios romantikos“, – sako „Elitaz“ vyriausiasis prodiuseris Gediminas Jaunius.

Visi mokytojai – savo žanro Lietuvos superžvaigždės: Vaidas Baumila, Ieva Prudnikovaitė, grupės „69 danguje” narės Karina Krysko, Nijolė Pareigytė-Rukaitienė ir Goda Alijeva bei roko muzikos atstovas Benas Aleksandravičius iš grupės „ba.“

Pradėkime nuo Vaido Baumilos – tai yra visiškai jo laikas, jis nepalieka abejingų, be to yra labai universalus žanro prasme. Tegu tai bus mūsų dovana visiems jo fanams, – šypsosi G.Jaunius. – Ieva Prudnikovaitė – taip pat labai plataus spektro atlikėja, Lietuvos klasikinės scenos pasididžiavimas.

Roko muzikos atstovas – tai jaunimo dievukas, visiškas grynuolis Benas Aleksandravičius, žinomas kaip „ba.“ Su legendinės grupės „69 danguje” merginomis užaugo ne viena klausytojų karta“. Šalia ypatingų mokytojų – ir neįprasti techniniai sprendimai. Pirmą kartą „Lietuvos balso“ istorijoje viena iš mokytojų kėdžių bus triguba: ja dalinsis grupės „69 danguje” narės.

„Kelis kartus projekte jau esame turėję dvigubą kėdę, bet triguba kėdė suksis pirmąjį kartą. Tai smagus techninis iššūkis, kuris į projektą įneš tiek vizualinės dinamikos, tiek papildomo azarto mokytojų santykiuose. Esu tikras, kad visada pozityvios, humoro jausmo nestokojančios „69 danguje” merginos su šia užduotimi puikiai susitvarkys”, – pasakoja G.Jaunius ir papildo, kad jau dabar tarp mokytojų jaučiasi unikali tarpusavio energija, kuri sezoną pavers išskirtiniu.

„Lietuvos balsas. Kartos“ – pirmasis tokio formato „The Voice. Generations“ sezonas Europoje ir antrasis pasaulyje – kol kas jo filmavimus be Lietuvos pradėjo tik Australija.

„Tai projektas, kuriame į duetus susijungs ne tik skirtingos kartos, bet ir geriausia, ką iki šiol turėjome: jaunystės jaudulys ir brandos nostalgija, iš širdies einanti muzika ir stebuklus kurianti draugystė, stulbinančios duetų – šeimų, draugų, kolegų – istorijos ir dvigubas muzikinis azartas. Tai tobulas emocijų rinkinys, kurį gautume sudėjus „Lietuvos balsą“, „Lietuvos balsas. Vaikai“ ir „Lietuvos balsas. Senjorai“, – apie išskirtinį formatą pasakoja organizatoriai.

Pirmieji „Lietuvos balsas. Kartos“ filmavimai „Avia Solutions Group“ arenoje prasideda jau šį savaitgalį, o LNK ekranuose projektas startuos iš karto po Naujųjų metų.

Pasidalink:

NAUJIENOS