Lietuvių prodiuseris Deep Shoq kartu su JAV atlikėju sukūrė pandemijos nerimą atspindinčią dainą

Deep Shoq ir Miles Bonny REVIU
Deep Shoq ir Miles Bonny
Deep Shoq ir Miles Bonny REVIU
Deep Shoq ir Miles Bonny
Lietuvių prodiuseris Deep Shoq, gerai žinomas šalies elektroninės muzikos scenoje, nevengia nukrypti ir į švelnesnių r&b/soul garsų sferą – šįkart pristato bendrą kūrinį, įrašytą su alternatyvaus soulo vokalistu bei trimitininku iš JAV Miles Bonny.

Vilniečio ir Naujosios Meksikos valstijoje JAV įsikūrusio Miles Bonny kūrinys, pavadintas „Exhale“, lakoniškai atspindi pastarųjų pandemijos metų nerimą („Kas bus toliau“?) ir norą „iškvėpt“ šias emocijas.

Los Andželo muzikos leidyklos „Breakfast Music Group“ išleistas kūrinys, ko gero, priskirtinas r&b, soulo žanrams, stilistiškai yra tarsi tęsinys ankstesnio jų kūrinio „All One“, pasirodžiusio Singapūro leidykloje „Darker Than Wax“. Kaip jau yra įprasta, kūrinį Miles Bonny nuspalvina ir savo vizitine kortele tapusiais paties įgrotais trimito garsais.

Pasak Deep Shoq, panašių kūrinių galima tikėtis ir netolimoje ateityje, o tuo pačiu pakeliui ir jo naujausias labiau up-tempo elektroninės muzikos EP, kuris turėtų taip pat pasirodyti vienoje JAV įrašų leidyklų.

„Exhale“ galima klausytis populiariausiose online muzikos platformose.

Pasidalink:

NAUJIENOS