Lietuvių prodiuseris Deep Shoq kartu su JAV atlikėju sukūrė pandemijos nerimą atspindinčią dainą

Deep Shoq ir Miles Bonny REVIU
Deep Shoq ir Miles Bonny
Lietuvių prodiuseris Deep Shoq, gerai žinomas šalies elektroninės muzikos scenoje, nevengia nukrypti ir į švelnesnių r&b/soul garsų sferą – šįkart pristato bendrą kūrinį, įrašytą su alternatyvaus soulo vokalistu bei trimitininku iš JAV Miles Bonny.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Vilniečio ir Naujosios Meksikos valstijoje JAV įsikūrusio Miles Bonny kūrinys, pavadintas „Exhale“, lakoniškai atspindi pastarųjų pandemijos metų nerimą („Kas bus toliau“?) ir norą „iškvėpt“ šias emocijas.

Los Andželo muzikos leidyklos „Breakfast Music Group“ išleistas kūrinys, ko gero, priskirtinas r&b, soulo žanrams, stilistiškai yra tarsi tęsinys ankstesnio jų kūrinio „All One“, pasirodžiusio Singapūro leidykloje „Darker Than Wax“. Kaip jau yra įprasta, kūrinį Miles Bonny nuspalvina ir savo vizitine kortele tapusiais paties įgrotais trimito garsais.

Pasak Deep Shoq, panašių kūrinių galima tikėtis ir netolimoje ateityje, o tuo pačiu pakeliui ir jo naujausias labiau up-tempo elektroninės muzikos EP, kuris turėtų taip pat pasirodyti vienoje JAV įrašų leidyklų.

„Exhale“ galima klausytis populiariausiose online muzikos platformose.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

8 Kambarys © Lukas Gricius

Dainą „Niekada“ pristatantis 8 Kambarys: „Norime, kad klausytojai žinotų, ką išgyvename viduje“

Visi esame įsitikinę, kad geriau niekada nesakyti niekada. Ne kartą esame pažadėję sau: „ne, niekada“ ir vėl sugrįžę prie to paties. Taip, pasak grupės „8 Kambarys“ narių Deivido Alejūno-Corsalio ir Karolio Talučio-Talaz, pristatančių naujausią kūrinį „Niekada“, dažniausiai veikia meilė. „Tai yra labai žmogiška, todėl kiekvienas šį kūrinį supras ir atras save“, – sako jie.

LIETUVA
Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS