Kūrinius su Lilu ir Innomine bei Evgenija Redko išleidęs WITE KATT publikai pristato solinę dainą „Adike“

WITE KATT
WITE KATT / Asmeninis albumas
WITE KATT
WITE KATT / Asmeninis albumas
Hip-Hop atlikėjas WITE KATT, jau pažįstamas bendrais kūriniais su Lilu ir Innomine, bei atlikėja Evgenija Redko, publikai pristato savo kūrinį „Adike“. Daina bus įtraukta į atlikėjo debiutinį albumą „DELAQ“, prie kurio WITE KATT dirba su muzikos prodiuseriu Asaf Yehuda. Ši premjera yra drąsus atlikėjo pareiškimas ir didžiulis noras įvesti daugiau dinamikos į Lietuvos hip-hop, urban, rap muzikos kultūrą.

Jau pirmieji „Adike“ taktai nustebina rytietišku skambesiu, o kūrinio tekstas yra paties atlikėjo pareiškimas:

Kai žiūriu į dabartinę Lietuvos urban muzikos padėtį  – atrodo, kad junginėju tą patį kanalą: atlikėjai bando įsikibti į dvi roles  – banditas arba turtingas palikuonis. Toksiškos vertybės, nuomoti daiktai, kriminalinio pasaulio romantizavimas, nepakankamumo komplekso skatinimas. Ši daina yra mano pareiškimas. Albumu „DELAQ“ noriu įvesti dinamikos į mūsų muzikos erdvę “, – ryžtingai teigia WITE KATT.

Su Asaf Yehuda, kuris taip pat prodiusavo didelio populiarumo sulaukusius Evgenijos Redko albumus „Deivės“ ir „SOS“, WITE KATT susipažino, kuomet buvo pakviestas kartu su šia atlikėja įrašyti dainą „Ji sustoja prie Raudonos“ („SOS“, 2021). Dirbant prie dainos įrašo, Asaf pasiūlė prodiusuoti ir pirmąjį solinį WITE KATT albumą. Taip prasidėjo jau metus laiko trunkantis bendradarbiavimas, kuriame įdėta daug darbo, prakaito ir, netgi, ašarų.

Šiandien publikai pristatomas jau antras šio bendro kūrybinio darbo vaisius. Vienoje iš apleistų Vilniaus gamyklų, Asaf Yehuda taip pat nufilmavo ir „Adike“ vaizdo klipą.

Akį traukiantis WITE KATT įvaizdis, savitumą išlaikantis muzikos stilius, balso tembras ir dainų tekstai, turintys giliau paslėptas, ne iš pirmo karto „perskaitomas“ žinutes –  tapo sėkmės receptu įgyjant vis daugiau klausytojų simpatijų. Pirmuosius savo kūrybos įrašus pradėjęs leisti dar prieš 10 metų, šiandien 29-erių metų vilnietis turi ištikimų savo klausytojų auditoriją.

Nemėgstantis muzikos skirstyti žanrais, savo kūryboje jis kas kartą bando varijuoti ir apjungti jam artimus muzikos stilius. Kai kurie ankstesni jo kūriniai muzikinėse platformose perklausyti po kelis šimtus tūkstančių kartų. WITE KATT taip pat yra gerai žinomas tatuiruočių meistras. Šis darbas yra ne tik jo pragyvenimo šaltinis, bet ir investicija į kuriamą muziką.  

WITE KAT
WITE KAT © Gedvinas Tamošaitis

Sekančio kūrinio pristatymas numatomas jau rugsėjo mėnesį, o „DELAQ“ premjera planuojama šių metų spalį. Albumas bus pristatytas muzikinėse platformose ir išleistas fiziniu CD formatu. Atlikėjas taip pat užsimena ir apie galimą „DELAQ“ vinilinės plokštelės išleidimą. O rudens pabaigoje WITE KATT planuoja surengti solinį albumo pristatymo koncertą. Artimiausiu metu „Adike“ bus prieinama ir „Spotify“ platformoje.

WITE KATT – ADIKE

Pasidalink:

NAUJIENOS