Kristijonas Ribaitis pristato trečią mini albumą ,,EPilogas” ir kviečia į pristatymo koncertą

Kristijonas Ribaitis
Kristijonas Ribaitis © Marius Repečka
Kristijonas Ribaitis
Kristijonas Ribaitis © Marius Repečka
,,Liūdna bus tik rytoj” - tokie žodžiai lydi naujausią Kristijono Ribaičio trijų dainų trumpametražį albumą (angl. EP), pasirodžiusį kovo 18 dieną.

,,EPilogas” – tai kūriniai, užbaigiantys anksčiau išleistų atlikėjo albumų ,,Preliudas” bei ,,Laimingi” istoriją ir kūrybinį periodą. Kūriniuose netrūksta praeitiems albumams būdingos indie ir elektroninės muzikos žanrų samplaikos, bei K.Ribaičiui būdingų ciniškų ir retkarčiais ironiškų tekstų.

,,Šis EP – tai istorijos, kurias nespėjau papasakoti albume ,,Laimingi”. Pastarajame albume apdainuota naktinio miesto iliuzija po truputį nyksta ir vieno vakaro istoriją keičia diena po jos: pilna pasekmių, apmąstymų ir kas keisčiausia – dar daugiau šokių. Ne visos pabaigos yra laimingos, bet naujos pradžios būna nepakartojamos.” – savo mintimis apie naują albumą dalinasi Kristijonas Ribaitis.

Naujos pradžios motyvą taip pat diktuoja ir ,,EPilogo” muzika, sukurta kartu su prodiuseriu Ignu Juzoku – šiame albume galima išgirsti pirmuosius K.Ribaičio post-punk žanro eksperimentus. ,,Tai yra stipriausia, ką mes su Ignu esame sukūrę. Post-punk garsų motyvai atsirado iš paprasčiausio smagumo juos grojant ir naivaus noro koncertų metu turėti kūrinių, kuriuos atliekant mums patiems norisi šokti. Tik šiek tiek vėliau tai ,,sulipo” su ,,EPilogo” kontekstu – rytai po ilgų naktų dažnai turi absurdiškumo ir lengvo vidinio chaoso, kurį tiesiog norisi kažkur išlieti.” – sako atlikėjas.

,,EPilogas” kovo 18 dieną pasirodys visose muzikos klausymosi platformose. Taip pat, nepamirštant pastarųjų dienų konteksto, muzikos platformoje ,,Bandcamp” įsigijus skaitmeninę albumo versiją, visi surinkti pinigai bus skiriami organizacijai ,,Mėlyna ir geltona”, kuri remia Ukrainos ginkluotasias pajėgas bei nuo karo nukentėjusiems civilius.

Bandcamp nuoroda: https://kristijonasribaitis.bandcamp.com/album/epilogas

Patirti ,,EPilogą” gyvai atlikėjas kviečia kovo 25 dieną, Menų Spaustuvės juodojoje salėje.

Šiame koncerte šalia Kristijono Ribaičio prisijungs ne tik klausytojams pažįstamas Ignas Juzokas bet ir būgnininkas Dovydas Stoškus. Kartu grupė surengs vieną didžiausių koncertų su naujais kūriniais bei vizualiniais sprendimais.

Pasidalink:

NAUJIENOS