Kristijonas Ribaitis pristato trečią mini albumą ,,EPilogas” ir kviečia į pristatymo koncertą

Kristijonas Ribaitis
Kristijonas Ribaitis © Marius Repečka
,,Liūdna bus tik rytoj” - tokie žodžiai lydi naujausią Kristijono Ribaičio trijų dainų trumpametražį albumą (angl. EP), pasirodžiusį kovo 18 dieną.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

,,EPilogas” – tai kūriniai, užbaigiantys anksčiau išleistų atlikėjo albumų ,,Preliudas” bei ,,Laimingi” istoriją ir kūrybinį periodą. Kūriniuose netrūksta praeitiems albumams būdingos indie ir elektroninės muzikos žanrų samplaikos, bei K.Ribaičiui būdingų ciniškų ir retkarčiais ironiškų tekstų.

,,Šis EP – tai istorijos, kurias nespėjau papasakoti albume ,,Laimingi”. Pastarajame albume apdainuota naktinio miesto iliuzija po truputį nyksta ir vieno vakaro istoriją keičia diena po jos: pilna pasekmių, apmąstymų ir kas keisčiausia – dar daugiau šokių. Ne visos pabaigos yra laimingos, bet naujos pradžios būna nepakartojamos.” – savo mintimis apie naują albumą dalinasi Kristijonas Ribaitis.

Naujos pradžios motyvą taip pat diktuoja ir ,,EPilogo” muzika, sukurta kartu su prodiuseriu Ignu Juzoku – šiame albume galima išgirsti pirmuosius K.Ribaičio post-punk žanro eksperimentus. ,,Tai yra stipriausia, ką mes su Ignu esame sukūrę. Post-punk garsų motyvai atsirado iš paprasčiausio smagumo juos grojant ir naivaus noro koncertų metu turėti kūrinių, kuriuos atliekant mums patiems norisi šokti. Tik šiek tiek vėliau tai ,,sulipo” su ,,EPilogo” kontekstu – rytai po ilgų naktų dažnai turi absurdiškumo ir lengvo vidinio chaoso, kurį tiesiog norisi kažkur išlieti.” – sako atlikėjas.

,,EPilogas” kovo 18 dieną pasirodys visose muzikos klausymosi platformose. Taip pat, nepamirštant pastarųjų dienų konteksto, muzikos platformoje ,,Bandcamp” įsigijus skaitmeninę albumo versiją, visi surinkti pinigai bus skiriami organizacijai ,,Mėlyna ir geltona”, kuri remia Ukrainos ginkluotasias pajėgas bei nuo karo nukentėjusiems civilius.

Bandcamp nuoroda: https://kristijonasribaitis.bandcamp.com/album/epilogas

Patirti ,,EPilogą” gyvai atlikėjas kviečia kovo 25 dieną, Menų Spaustuvės juodojoje salėje.

Šiame koncerte šalia Kristijono Ribaičio prisijungs ne tik klausytojams pažįstamas Ignas Juzokas bet ir būgnininkas Dovydas Stoškus. Kartu grupė surengs vieną didžiausių koncertų su naujais kūriniais bei vizualiniais sprendimais.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

8 Kambarys © Lukas Gricius

Dainą „Niekada“ pristatantis 8 Kambarys: „Norime, kad klausytojai žinotų, ką išgyvename viduje“

Visi esame įsitikinę, kad geriau niekada nesakyti niekada. Ne kartą esame pažadėję sau: „ne, niekada“ ir vėl sugrįžę prie to paties. Taip, pasak grupės „8 Kambarys“ narių Deivido Alejūno-Corsalio ir Karolio Talučio-Talaz, pristatančių naujausią kūrinį „Niekada“, dažniausiai veikia meilė. „Tai yra labai žmogiška, todėl kiekvienas šį kūrinį supras ir atras save“, – sako jie.

LIETUVA
Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS