Kazimieras Likša pristato trečią albumą „Metamorfozės“: „Gyvenimas nėra tikslas, jis yra procesas ir kelionė”

Kazimieras Likša
Kazimieras Likša © Rytis Šeškaitis
Kazimieras Likša
Kazimieras Likša © Rytis Šeškaitis
„Negaliu patikėti, kad ta diena pagaliau atėjo. Albumas, kuris buvo įrašytas dar praėjusių metų vasarą, pagaliau pasiekė savo klausytojus“, - džiaugsmo neslepia Kazimieras Likša, penktadienį išleidęs trečiąjį solinį albumą „Metamorfozės“.

„Kelias buvo ilgas ir labai netikėtas. Pandemija vis pakeisdavo planus, tačiau galų gale nusprendžiau, kad atėjo metas šį albumą paleisti. Jau pradedu gyventi kitomis nuotaikomis, atverčiau kitą savo gyvenimo laikotarpį, tad norisi išleisti albumą, kol dar jaučiu jo emociją ir svorį“, – pranešime spaudai pasakoja atlikėjas.

„Metamorfozės“ – jau trečiasis dainininko solinis albumas ir antras iš eilės, kurį jis įrašė kartu su prodiuseriu Snorre Bergerudu. Snorre yra gerai žinomas Lietuvos muzikos pasaulyje. Prodiuseris dirbo su Justinu Jaručiu, „Garbanotas“, „Jauti“, Angelou, Junior A ir daugeliu kitų.

„Aš labai džiaugiuosi savo visa komanda, kuri prisidėjo prie šio albumo. Visų pirma tai mano ilgametis scenos ir muzikos bičiulis, brolis Tadas Daumantas, kuris sukūrė visas elektrinės gitaros partijas. Taip pat Jievaras Jasinskis, kuris sukūrė orkestruotes keturioms albumo dainoms. Ir, žinoma, Snorre, su kuriuo jau antrą kartą darbuojamės kartu. Tai itin profesionalus ir konkretus žmogus, kuris tiksliai žino, kokio garso reikia ir kaip tą garsą reikia išgauti“, – pasakojo Kazimieras Likša.

Pasak dainininko, šis albumas yra jo asmeninio gyvenimo pasakojimas iš pastarųjų kelerių metų. Albume viena bendra istorija, kurią vienija bendra tema – metamorfozės ir pokyčiai.

„Tai – žmogaus kelionė. O žodis „kelionė“ šiais laikais gali pasakyti labai daug. Ši kelionė neturi aiškaus tikslo, nes tikslas visada pasislėpęs migloje. Kokie mes turime būti? Kur mes turime būti? Kokias vertybes mes norime iškelti? Kokį pavyzdį mes norime rodyti kitiems? Ir kaip rasti atsakymus į visus šiuos klausimus?

Visa tai ir yra šis albumas. Niekada nenoriu rasti atsakymo už kitą. Gyvenimas nėra tikslas, gyvenimas yra procesas ir ta kelionė. Turime būti laimingi, kad turime galimybę ir laiką ieškoti. Svajoju, kad šis albumas leis klausytojams pasijusti ne vieniems. Nes visi savo metamorfozes išgyvenam savaip. Bet jausmas, kad nesi vienas, gali labai padrąsinti“, – apie albumo mintį pasakoja Kazimieras.

Albumas išleistas ne tik internete, bet ir kompaktinės bei vinilinės plokštelės formatu. Apie albumo pristatymo koncertus atlikėjas tiksliai dar nekalba, bet užsimena, kad jų galima laukti kitų metų pradžioje.

Pasidalink:

NAUJIENOS