Kazimieras Likša: „Laikas nustoti bijoti rengti koncertus“

Kazimieras Likša
Kazimieras Likša © Ieva Jūra
Kazimieras Likša per visą pandemiją išliko aktyvus ir nuolat primindavo apie save klausytojams. Įrašęs albumą 2020 metų vasarą, Kazimieras nuo pat 2021 metų pradėjo leisti pavienius singlus, kurie leido susipažinti su naujausiu atlikėjo albumu „Metamorfozės“, kuris pagaliau išvydo dienos šviesą praėjusių metų gale, o jau dabar atlikėjas džiaugiasi sulaukęs ir fizinio albumo leidinio.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Taip sunku organizuoti savo veiklą matyt buvo pirmą kartą. Ir labai tikiuosi, kad taip buvo paskutinį kartą. Dėl karantino ir dėl asmeninio gyvenimo pokyčių vis negalėjau rengti ar planuoti koncertų. Visa tai lėmė naujos baimės atsiradimą. Baimė rengti koncertus, nes nežinai, ar jie galės vykti. Gal staiga viskas pasikeis ir reikės viską iš naujo planuoti.

Tačiau po tiek laiko ir įvairių apmąstymų nusprendžiau, kad laikas nustoti. Esu muzikantas, dainų muzikos ir tekstų autorius. Mano pagrindinė veikla yra ir turi būti koncertai. Todėl net nerandu žodžių, kaip džiaugiuosi, kad vėl grįžtu pas žmones“, – apie artėjantį turą pasakojo atlikėjas.

Kazimieras Likša taip pat neslepia džiaugsmo dėl koncertinio turo dydžio. Pasak muzikanto, tokių gastrolių jis niekada neturėjo per visą savo karjerą. Turas truks tris mėnesius nuo pat vasario iki balandžio mėnesio. Per šį laiką atlikėjas aplankys 13 miestų ir taip pat sudalyvaus Knygų mugės muzikos salėje, rašoma atlikėjo išplatintame pranešime spaudai.

„Praplėsti savo muzikinius horizontus, man – labai svarbi užduotis. Aš visada norėjau ir vis dar noriu būti aktualus ir laukiamas atlikėjas Lietuvoje. Tad nuoširdžiai noriu aplankyti kiekvieną miestą ir miestelį. Todėl esu laimingas, kad pirmą kartą turėsiu tiek daug koncertų vientisame ture.

Ypatingai džiugu, kad galiu pridėti mažesnius miestelius. Noriu prisidėti prie jų kultūrinio gyvenimo kvėpavimo. Aš esu absoliutus fanas mažų miestelių. Man visada smagu rinktis nepopuliarius kelius iki savo norimo tikslo. Tačiau kartais pagalvoju apie tai, kas bus ten po dešimties ar daugiau metų. Labai noriu, kad tie miesteliai gyvuotų, kad juose vyktų socialinis ir kultūrinis veiksmas. Tad būsiu laimingas, jei būsiu bent vienas mažas žingsnis to link rengdamas savo koncertus“, – apie savo turo pasirinktus miestus pasakojo Kazimieras.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Kontaktas

Trijų šalių menininkai surengs muzikinį eksperimentą: muzika skambės be tradicinių instrumentų

Provokuojančios naujos muzikos renginių serija „Kontaktas” pristato pirmąjį šio sezono renginį – koncertą „Vibrance”, vyksiantį jau rugsėjo 24 dieną, 20:00 valandą, galerijoje Arka (Aušros Vartų g. 7). Eksperimente, tyrinėjančiame gyvos elektronikos ir įvairių objektų skleidžiamos vibracijos derinį, pasirodys žymus šveicarų šiuolaikinės muzikos kolektyvas “Input Duo”.

LIETUVA
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS