Kastytis Kerbedis išleidžia naują dainą: „Mes visi turime teisę būti laimingais”

Kastytis Kerbedis
Kastytis Kerbedis / Dainos „Man Ramu" viršelis
Po metų pertraukos vienas populiariausių atlikėjų Kastytis Kerbedis dovanoja naują savo dainą „Man ramu“.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Gruodį vyksiantiems koncertams besirengiantis dainininkas naują kūrinį išleido po metų pertraukos.

„Mes visi turime teisę būti laimingais žmonėmis, – sako K. Kerbedis. – Aš linkiu kiekvienam iš mūsų susikurti savo ramybę, kurioje mes jausimės saugūs ir laimingi. Labai norėčiau tikėti, kad jau ši diena yra žingsnis į kiekvieno iš mūsų laimę. Ir jei mes visi pasistengsime – mums tikrai pavyks.”

Šią žiemą K. Kerbedis ketino surengti koncertų turą didžiausiose šalies arenose, tačiau jie dėl pandemijos nukelti į 2022 metų gruodį.

Nepaisant to, kaip skelbiama pranešime spaudai, gruodį dainininkas surengs išskirtinius šventinius koncertus: gruodžio 23 d. – Šiaulių arenoje, gruodžio 25 d. – Kėdainių arenoje, gruodžio 28 d. – Palangos koncertų salėje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Kontaktas

Trijų šalių menininkai surengs muzikinį eksperimentą: muzika skambės be tradicinių instrumentų

Provokuojančios naujos muzikos renginių serija „Kontaktas” pristato pirmąjį šio sezono renginį – koncertą „Vibrance”, vyksiantį jau rugsėjo 24 dieną, 20:00 valandą, galerijoje Arka (Aušros Vartų g. 7). Eksperimente, tyrinėjančiame gyvos elektronikos ir įvairių objektų skleidžiamos vibracijos derinį, pasirodys žymus šveicarų šiuolaikinės muzikos kolektyvas “Input Duo”.

LIETUVA
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS