Justinas Jarutis ir Jessica Shy surengs koncertą „Žalgirio“ Arenoje

Justinas Jarutis ir Jessica Shy
Justinas Jarutis ir Jessica Shy / Asmeninis albumas
Po nepaprastai sėkmingo projekto pristatymo ir akimirksniu išparduotų bilietų Šv. Kotrynos bažnyčioje praėjusių metų pavasarį, Justinas Jarutis ir Jessica Shy kviečia į išskirtinį ir vienintelį koncertą „Dainos be pavadinimo“ Žalgirio Arenoje.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ne paslaptis, kad kai kurios atlikėjų dainos nuo praeito pavasario koncerto jau spėjo įgauti pavadinimus. Tarp jų – ir gerai pažįstamas „Rugpjūtis“, šių metų M.A.M.A. apdovanojimuose pelnęs metų dainos nominaciją. 

„Sugrojus pirmus koncertus praėjusių metų pavasarį, tikrai turėjome jausmą, kad reiktų tai pakartoti. Nežinojome kada ir kur, bet labai džiaugiamės tai galėdami atlikti turbūt vienoje geriausių vietų Lietuvoje – Kauno Žalgirio arenoje“, – mintimis dalinasi atlikėjai.

Nuo pažinties pradžios kartu parašę daugiau nei trisdešimt kūrinių atlikėjai nusprendė juos dar sykį atlikti taip, kaip jie buvo sukurti – dviese. Kūrėjai leis savo klausytojams ne tik išgirsti naujausias dainas ir žinomiausius kūrinius magijos pripildytoje Kauno Žalgirio Arenoje, bet ir patiems įsitraukti į kūrybinį procesą. 

Renginį šviesomis nuspalvins vienas garsiausių šalies šviesų dailininkų Arvydas Buinauskas.

BIlietus platina bilietai.lt

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

8 Kambarys © Lukas Gricius

Dainą „Niekada“ pristatantis 8 Kambarys: „Norime, kad klausytojai žinotų, ką išgyvename viduje“

Visi esame įsitikinę, kad geriau niekada nesakyti niekada. Ne kartą esame pažadėję sau: „ne, niekada“ ir vėl sugrįžę prie to paties. Taip, pasak grupės „8 Kambarys“ narių Deivido Alejūno-Corsalio ir Karolio Talučio-Talaz, pristatančių naujausią kūrinį „Niekada“, dažniausiai veikia meilė. „Tai yra labai žmogiška, todėl kiekvienas šį kūrinį supras ir atras save“, – sako jie.

LIETUVA
Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS