Justinas Jarutis ir Jessica Shy surengs koncertą „Žalgirio“ Arenoje

Justinas Jarutis ir Jessica Shy
Justinas Jarutis ir Jessica Shy / Asmeninis albumas
Justinas Jarutis ir Jessica Shy
Justinas Jarutis ir Jessica Shy / Asmeninis albumas
Po nepaprastai sėkmingo projekto pristatymo ir akimirksniu išparduotų bilietų Šv. Kotrynos bažnyčioje praėjusių metų pavasarį, Justinas Jarutis ir Jessica Shy kviečia į išskirtinį ir vienintelį koncertą „Dainos be pavadinimo“ Žalgirio Arenoje.

Ne paslaptis, kad kai kurios atlikėjų dainos nuo praeito pavasario koncerto jau spėjo įgauti pavadinimus. Tarp jų – ir gerai pažįstamas „Rugpjūtis“, šių metų M.A.M.A. apdovanojimuose pelnęs metų dainos nominaciją. 

„Sugrojus pirmus koncertus praėjusių metų pavasarį, tikrai turėjome jausmą, kad reiktų tai pakartoti. Nežinojome kada ir kur, bet labai džiaugiamės tai galėdami atlikti turbūt vienoje geriausių vietų Lietuvoje – Kauno Žalgirio arenoje“, – mintimis dalinasi atlikėjai.

Nuo pažinties pradžios kartu parašę daugiau nei trisdešimt kūrinių atlikėjai nusprendė juos dar sykį atlikti taip, kaip jie buvo sukurti – dviese. Kūrėjai leis savo klausytojams ne tik išgirsti naujausias dainas ir žinomiausius kūrinius magijos pripildytoje Kauno Žalgirio Arenoje, bet ir patiems įsitraukti į kūrybinį procesą. 

Renginį šviesomis nuspalvins vienas garsiausių šalies šviesų dailininkų Arvydas Buinauskas.

BIlietus platina bilietai.lt

Pasidalink:

NAUJIENOS