Jessica Shy „Žiburiai“: daina galėjo likti tik socialinių tinklų fragmentu

Jessica Shy / klipo „Žiburiai“ akimirka
Jessica Shy / klipo „Žiburiai“ akimirka
Jessica Shy / klipo „Žiburiai“ akimirka
Jessica Shy / klipo „Žiburiai“ akimirka
„Ši daina galėjo neišvysti dienos šviesos ir likti tik socialinių tinklų fragmentu“, – taip apie savo naujos dainos ir vaizdo klipo „Žiburiai“ premjerą sako dainininkė Jessica Shy. Tačiau išvydusi, kad šimtai tūkstančių gerbėjų palaiko ir nepaliaujamai prašo išleisti naująją dainą į visas muzikines platformas bei atlikti koncertuose, Jessica negalėjo atsakyti ir tikisi, kad užklupus vienatvei, ši daina taps viltį teikiančiu žiburiu.

Bene visos Jessicos Shy dainos nuolat tampa hitais ir karaliauja muzikinių reitingų viršūnėse. Paklausta apie savo sėkmės paslaptį, garsi mergina šypsosi ir atvirauja – viskas nutinka neplanuotai.

Daina nebuvo planuota

„Aš net negalvoju apie kažkokį pasisekimą, apie tai ar nauja daina bus sėkminga, ar ne. Kuriant ir atliekant dainas aš galvoju apie savo klausytoją, išgyventas akimirkas ir tiesiog stengiuosi būti atvira ir dalintis savo jausmais. Daina „Žiburiai“ nebuvo planuota. Tiesiog vieną rudens vakarą su bičiuliu prie pianino padainavau ir įkėliau video į socialinį tinklą. Net nesitikėjau, kad sulauksiu tiek daug prašymų išleisti šią dainą. Manau, kad šaltuoju metų laiku mus dažnai aplanko nostalgiškos, melancholinės nuotaikos ir mes kiekvienas išgyvenam panašius jausmus. Man ši daina padeda neprarasti vilties, suteikia jaukumo ir tikėjimo, kad šalia visada bus žmogus, kuris mums gali tapti žiburiu net sunkiausiose situacijose.“

Fragmento peržiūrų – daugiau kaip 400 tūkst.

Socialiniame tinkle „Instagram“ Jessicos Shy įkeltą video peržiūrėjo virš keturių šimtų tūkstančių gerbėjų. Tokio palaikymo garsi atlikėja nesitikėjo, tad savo gerbėjus ji nusprendė nudžiuginti ne tik dainos premjera, bet ir vaizdo klipu. Jį teko filmuoti vos grįžus iš užsienio.

„Buvau išvykus į kelionę, taip sutapo, kad vaizdo klipą filmavome tą pačią dieną, kai parskridau. Filmavome iki pat kitos dienos ryto. Ir nors tikrai jautėsi nuovargis, visgi ši daina turi tą magišką prasmę, kuri neleidžia pasiduoti. Tikiu, kad ir klausytojai niūriais žiemos vakarais įsijungę šią dainą ir pažvelgę pro langą į spindinčius žiburėlius atras naujų jėgų, įkvėpimo ir pagalvos apie artimus žmones, kurie juos skatina judėti pirmyn ir siekti savo tikslų.“

Taip pat Jessica Shy kviečia jos premjerinę dainą ir vaizdo klipą „Žiburiai“ pamatyti ir išgirsti ne tik internetinėje erdvėje, bet ir gyvai.

Jau gruodžio 16 d. garsi atlikėja surengs savo gyvenimo koncertą Žalgirio arenoje, kur skambės naujausios ir populiariausios dainininkės dainos su specialiai ruošiama koncertine programa ir įspūdingais sceniniais kostiumais.

Pasidalink:

NAUJIENOS