Jessica Shy išleido debiutinį albumą „Apkabinti Prisiminimus“: „Esu pasiruošusi naujai kūrybos pradžiai“

Jessica Shy
Jessica Shy albumo „Apkabinti Prisiminimus“ viršelis
Jessica Shy
Jessica Shy albumo „Apkabinti Prisiminimus“ viršelis
Jessica Shy ir „OpenPlay“ prodiuserių komanda pristato debiutinį atlikėjos albumą „Apkabinti Prisiminimus“, kuriame net aštuonios naujos dainos. Kiekvienas kūrinys – asmeninis išgyvenimas, kuriuo Jessica atvirai dalinasi, skambant kokybiškam ir stilingam garso takeliui.

Pirmasis solinis albumas talentingajai dainų kūrėjai yra ypatingas tuo, kad visas dainas Jessica parašė pati. Albumas kupinas netikėtų muzikinių svečių, kurie tikrai nustebins klausytojus. Pirmasis albumo singlas „Šokam Lėtai“ kartu su jausmingu vaizdo klipu jau džiugina Jessica Shy kūrybos mylėtojus ir skamba Lietuvos radijo stočių eteryje.

„Aštuonios albumo dainos buvo parašytos skirtingais gyvenimo etapais, per ilgą laiko tarpą. Tai – mano prisiminimai, išgyventi praeityje. Vieni malonūs, kiti – skaudūs ar lengvi. Jeigu galėčiau, juos visus apkabinčiau kaip senus draugus, kurie kažko mane išmokė“, – pasakoja Jessica.

„Jaučiu, jog išleidusi savuosius prisiminimus, esu pasiruošusi naujai pradžiai savo kūryboje. Šis pirmasis mano albumas man visada išliks įsimintiniausiu ir daugiausiai reiškiančiu, įprasminusiu išbandymų ir atradimų pilnus metus“.

Jessica Shy ir Justinas Jarutis kviečia visus į savo pirmąjį koncertą „Dainos Be Pavadinimo“, kuris įvyks Balandžio 15 dieną Kaune, Žalgirio Arenoje.

Koncerto idėja gimė kūrėjams kartu rašant dainas šaltais žiemos vakarais. Dainų prisikaupė tiek daug, kad išleidus tokius hitus kaip „Rugpjūtis“, „Tu Palauk“, „Allright“ ir „Užmerk Man Akis“, didžioji dalis iš jų taip ir liko „be pavadinimo“. Todėl šiame išskirtiniame pasirodyme susirinkusieji pirmieji išgirs ir padės išsirinkti naujus mylimiausius Jessicos ir Justino kūrinius.

Bilietų skaičius ribotas, bilietai brangs. Bilietus platina – Bilietai.lt.

Pasidalink:

NAUJIENOS