Įvyko įsimintinas Gabrielės Vilkickytės koncertas: bilietai parduoti per dieną

Gabrielė Vilkickytė
Gabrielė Vilkickytė © Rytis Šeškaitis
Lietuviškos muzikos fenomenas, neseniai muzikos apdovanojimuose M.A.M.A pripažinta kaip Metų proveržis, dainininkė Gabrielė Vilkickytė ir toliau drebina muzikos industriją. Ketvirtadienio vakarą Lukiškių kalėjime, Šv. Mikalojaus Stebukladario cerkvėje buvo pristatytas dokumentinis filmas apie atlikėjos kūrybos procesus, įvyko atviras pokalbis ir intymus akustinis koncertas. Bilietai į šį renginį buvo išgraibstyti per vieną dieną.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jau kurį laiką pramogų pasaulio užkulisiuose netyla kalbos apie G.Vilkickytės kūrybą, kuri išsiskiria savo organiškumu, tikrumu ir nesuvaidintomis emocijomis. Panašu, kad tai kūrėjai padeda ir sparčiai kylant karjeros laiptais.

Ketvirtadienio vakarą, unikalioje sostinės vietoje, Lukiškių kalėjime, įvyko išskirtinis vakaras, kuriame atlikėja ne tik surengė intymų 250 žmonių skirtą koncertą, bet ir įvyko dokumentinio filmo apie Gabrielės kūrybą premjera. Šio filmo kūrėju tapo jaunosios karto režisierius Benas Ąžuolas Šarka. Po filmo sekė atviras bei nuoširdus pokalbis su atlikėja.

„Vakar sugrojau ilgiausią savo koncertą gyvenime, visą valandą ir 45 minutes, nes pakeliui buvo pamesta laiko nuovoka ir rasta labai daug malonumo“, – apie praėjusį koncertą nedaugžodžiaujant pasidžiaugė Gabrielė.

Koncerto metu gerbėjai išgirdo jau visų pamiltus G.Vilkickytės kūrinius. Tačiau publiką nustebino ir keletas staigmenų – vieną populiariausių kūrinių „Švelnumas“ atlikėja atliko kartu su netikėtai iš publikos į sceną atėjusiu atlikėju Domantu Starkausku, taip pat pristatė naują kūrinį „Pražys“, kurį artimiausiu metu išleis kartu su muzikos apdovanojimuose „M.A.M.A. 2021“ geriausia metų roko grupe pripažintais – „jautì“.

Renginyje pristatytą dokumentinį trumpo metro filmą apie atlikėjos albumo „Vilko švelnumas“ kūrybos procesus planuojama parodyti ir specialių seansų metu, kino teatruose.

Su šiuo įvykiu simboliškai buvo paskelbtas startas ir atlikėjos asmeniniam tinklapiui www.gabrielevilkickyte.com, kuriame jau galima įsigyti atlikėjos vinilines plokšteles bei kitą atributiką.

Šis G.Vilkickytės koncertas unikalioje Vilniaus vietoje, tai nauja Lukiškių kalėjimo versija, pristatanti koncertų seriją, įkvėptą legendinio artisto Prince’o albumo „Piano & A Microphone 1983“. Intymūs pasirodymai su lietuvių muzikos kūrėjais vyks kiekvieną ketvirtadienio vakarą Šv. Mikalojaus Stebukladario cerkvėje iki pat gegužės. Jau ateinantį ketvirtadienį savo koncertą surengs atlikėja Migloko.

Gabrielės Vilkickytės koncertas Muzikos salėje:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Kontaktas

Trijų šalių menininkai surengs muzikinį eksperimentą: muzika skambės be tradicinių instrumentų

Provokuojančios naujos muzikos renginių serija „Kontaktas” pristato pirmąjį šio sezono renginį – koncertą „Vibrance”, vyksiantį jau rugsėjo 24 dieną, 20:00 valandą, galerijoje Arka (Aušros Vartų g. 7). Eksperimente, tyrinėjančiame gyvos elektronikos ir įvairių objektų skleidžiamos vibracijos derinį, pasirodys žymus šveicarų šiuolaikinės muzikos kolektyvas “Input Duo”.

LIETUVA
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS