Inga Jankauskaitė pristato klausytojams netikėtą kūrinį: drum‘n‘bass stiliaus dainą „Kas mes tokie“

Inga Jankauskaitė
Inga Jankauskaitė © Viktorija Vaišvilaitė-Skirutienė
Praėjusią savaitę muzikiniuose apdovanojimuose „M.A.M.A.“ pripažinta kaip geriausia praėjusių metų tradicinės pop muzikos atstovė, atlikėja Inga Jankauskaitė ir toliau neketina sustoti. Dabar gerai žinoma kūrėja klausytojams pristato visiškai netikėtą kūrybinį darbą – drum‘n‘bass stiliaus dainą „Kas mes tokie“.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Praėjusią savaitę muzikiniuose apdovanojimuose „M.A.M.A.“ pripažinta kaip geriausia praėjusių metų tradicinės pop muzikos atstovė, atlikėja Inga Jankauskaitė ir toliau neketina sustoti. Dabar gerai žinoma kūrėja klausytojams pristato visiškai netikėtą kūrybinį darbą – drum‘n‘bass stiliaus dainą „Kas mes tokie“.

Pati atlikėja neslepia džiaugsmo, kad ryžosi šiam eksperimentui, o išgirdusi galutinį rezultatą, teigia neketinanti sustoti ir toliau eksperimentuoti, rašoma Ingos Jankauskaitės komandos išplatintame pranešime spaudai.

„Šita daina kelia antakius ne tik nustebusiems klausytojams, bet ir man pačiai. Kaip gyvas įrodymas to, jog svarbiausia kūryboje nuolatinė kaita, paieškos ir nebijojimas žaisti. Leidausi į šį eksperimentą su dideliu smalsumu ir drąsa, o dabar noriu kartoti, nes tai atnešė tokio atradimo džiaugsmą, kurį sunku, bet privalu išsaugoti. Žaiskite, keiskitės, šokite! Baisiausia, kas gali nutikti kūrėjui, tai įstrigti žinojimuose apie save. Nuspręsti sau, kad esi tik viena spalva. Tai siaubingai nuobodu“, – džiaugiasi kūrėja.

Žinoma dainininkė papasakojo ir jos sūnaus Kosto reakciją, kuris vienas pirmųjų išgirdo naująją mamos kūrybą. Pasak atlikėjos, sūnaus reakcija buvo labai maloni.

„Mano sūnus Kostas yra DJ ir jo reakcija buvo labai audringa – skambino man, vos paklausęs dainą ir sakė – Mama, tai geriausias tavo gabalas! Jau vien dėl to prižadu žaisti toliau. Renku lyg pačius egzotiškiausius prieskonius, iš kurių galėčiau kurti įmantrius skonius koncertams“, – pasakoja Inga.

Atlikėja neslepia, kad šios dainos premjerą padaryti būtent šiandien nusprendė po praėjusį penktadienį pelnyto apdovanojimo.

„Man svarbūs apdovanojimai, be abejo, kaip galėtų būti kitaip. Ir nors aišku, jog jie nepadeda sukurti dainų, bet tikrai labai pakelia ūpą tai daryti. Todėl aš labai dėkinga ir priimu tai kaip leidimą tai daryti toliau. Ir aš specialiai šitą dainą paleidžiu dabar, iš karto po to, kai antrą kartą iš eilės gavau M.A.M.A. metų tradicinė pop muzika. Tai te jums tradicinė“, – teigia humoro nestokojanti moteris.

Jau visai netrukus atlikėja leisis ir naujausio albumo „Švyturys“ albumo pristatymo koncertus, kuris startuos vasario 12 d. Anykščiuose, vėliau tęsis 19 d. Jonavoje, 25 d. Rietave, 26 d. Rokiškyje, kovo 5 d. persikels į Birštoną, 12 d. Biržus, 18 d. Skuodą, 19 d. Druskininkus, 26 d. Kuršėnus.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Kontaktas

Trijų šalių menininkai surengs muzikinį eksperimentą: muzika skambės be tradicinių instrumentų

Provokuojančios naujos muzikos renginių serija „Kontaktas” pristato pirmąjį šio sezono renginį – koncertą „Vibrance”, vyksiantį jau rugsėjo 24 dieną, 20:00 valandą, galerijoje Arka (Aušros Vartų g. 7). Eksperimente, tyrinėjančiame gyvos elektronikos ir įvairių objektų skleidžiamos vibracijos derinį, pasirodys žymus šveicarų šiuolaikinės muzikos kolektyvas “Input Duo”.

LIETUVA
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS