Ieva Narkutė skelbia šventinius koncertus: „Atskleisiu, kaip mano dainos skambėjo pradinėje formoje“

Ieva Narkutė
Ieva Narkutė @ Tomas&Lukas
Jau šį šeštadienį, Palūšėje prasideda šventinių koncertų bei renginių serija, kuri tęsis kiekvieną šeštadienį iki pat Naujųjų metų. Pirmąjį gruodžio šeštadienį romantiška nuotaika dalinsis ne kas kitas, o dainų autorė bei atlikėja Ieva Narkutė.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pirmą kartą Palūšėje koncertuosianti atlikėja, „Palūšės kopos“ erdvėje, kartu su gitaristu Aurimu Driuku pristatys koncertinę programą – „8 jos veidai“.

„Mes savyje turime daug veidų. Jie maišosi ir keičiasi. Kai kurie pasirodo labai retai ir mus nustebina“, – apie koncertinę programą pasakoja Ieva Narkutė.

Kaip pasitikti gražiausias metų šventes Ieva Narkutė tikrai žino, nes prieš metus ji kartu su Marijonu Mikutavičiumi pristatė žiemos šventėms sukurtą, ypatingą kūrinį!

Gruodžio 11 d., taip pat pirmą kartą Palūšėje, koncertuos ir vis labiau populiarėjantis, melomanų ypač pamėgtas, naujas Lietuvos muzikos scenos veidas, – Lukas Pilkauskas! Lukas Pilkauskas pakvies išgirsti pirmojo, solinio albumo – „Sodų dainos“ kūrinius visiškai akustiškai.

„Savo albumą atliksiu visiškai akustiškai – nenaudosiu foninės muzikos, nebus playback‘o bei jokių papildomų instrumentų. Koncertas atskleis, kaip skambėjo mano dainos savo pradinėje formoje, jų kūrybos metu. Manau, kad bus labai jaukus ir kamerinės nuotaikos pasirodymas!“, – pasakoja jaunasis kūrėjas.

Visiškai prieš pat didžiąsias metų šventes, gruodžio 18 d. į Palūšę užsuks legendiniai – „Rebelheart“, kurie ruošia ypatingą koncertinę programą, kurios metu gražiausios lietuviškos roko istorijos dainos, kaip „Juodas lietus“, „Ar išsaugosi mano meilę?“, „Kelias pas tave“ ir kt. Šįkart užsukusių į koncertą lauks ir muzikinės improvizacijos bei pokalbiai su „Palūšės kopos“ įkūrėju Algirdu Barniškiu-Blėka.

„Jau šį savaitgalį pradedame šventinius koncertus! Labai tikimės, kad žmonės iš visos Lietuvos atkeliaus būtent čia, mėgautis tikra lietuviška žiema! Šiame ežerų bei miškų apsuptame krašte, žiemos tikrai įspūdingos, tai galiu patvirtinti, nes praėjusiais metais beveik visą žiemos laikotarpį praleidau būtent čia.

Džiugu, kad žmones dabar galime pakviesti ne tik į pažintinius takus, tačiau, čia „Palūšės kopoje“ turime ir kur sušilti ir kur jaukiai, su muzika praleisti šventinius savaitgalio vakarus. Visą gruodį – ruošiame skirtingų žanrų muzikinius koncertus!“ – apie veiklas pasakoja festivalių organizatorius, muzikos prodiuseris Algirdas Barniškis-Blėka.

„Palūšės kopoje“ skambės: gruodžio 4 d. – Ieva Narkutė, gruodžio 11 d. – Lukas Pilkauskas, gruodžio 18 d. – „Rebelheart“.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

8 Kambarys © Lukas Gricius

Dainą „Niekada“ pristatantis 8 Kambarys: „Norime, kad klausytojai žinotų, ką išgyvename viduje“

Visi esame įsitikinę, kad geriau niekada nesakyti niekada. Ne kartą esame pažadėję sau: „ne, niekada“ ir vėl sugrįžę prie to paties. Taip, pasak grupės „8 Kambarys“ narių Deivido Alejūno-Corsalio ir Karolio Talučio-Talaz, pristatančių naujausią kūrinį „Niekada“, dažniausiai veikia meilė. „Tai yra labai žmogiška, todėl kiekvienas šį kūrinį supras ir atras save“, – sako jie.

LIETUVA
Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS