GJan pristato dainą „Pasikeisiu“: vaizdo klipe atlikėja save įamžino tarsi skeldėjančią skulptūrą

GJan
GJan / Asmeninis albumas
GJan pristato dainą „Pasikeisiu“ ir sako, kad šis kūrinys – kaip tik metų pradžiai. „Juk dauguma mūsų yra bent sykį pagalvoję, kad nuo Naujųjų bandys būti kitokie. Aš irgi tarp tų, kuriems sausis asocijuojasi su nauja pradžia. Daina, prisidengdama santykių istorija, šią mintį įvelka į pakuotę“, – sako Greta Jančytė.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dainoje svarstoma, ar žmonės keičiasi. Ar dvi asmenybės susitikusios ir puoselėjančios jausmus būtinai turi siekti vienas kitą keisti ir ar įmanoma iš esmės tai padaryti, net jei labai norėtum. O kiek realu pasikeisti pačiam?

Pastaruoju metu GJan grįžo prie savo seno hobio – piešimo. „Pasikeisiu“ jau ne pirma daina, kurią ji ir apipavidalina. Kūrinį pristato Gretos sukurtas piešinys, kuriame galima atpažinti ir ją pačią.

Dainininkė save nupiešė tarsi skeldėjančią skulptūrą. Galima sakyti, kad tai jos populiarios dainos „Melagė“ įvaizdžio pieštas variantas. „Didelę savo gyvenimo dalį skyriau muzikai. O man vis norėjosi kažkokių naujų, nors gal tiksliau sakyti – senų primirštų, vėjų. Juk vaikystėje manęs nebuvo galima atplėšti nuo piešimo, tapybos, molio lipdymo“, – sako vis daugiau laiko vizualiam menui skirianti GJan.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Kontaktas

Trijų šalių menininkai surengs muzikinį eksperimentą: muzika skambės be tradicinių instrumentų

Provokuojančios naujos muzikos renginių serija „Kontaktas” pristato pirmąjį šio sezono renginį – koncertą „Vibrance”, vyksiantį jau rugsėjo 24 dieną, 20:00 valandą, galerijoje Arka (Aušros Vartų g. 7). Eksperimente, tyrinėjančiame gyvos elektronikos ir įvairių objektų skleidžiamos vibracijos derinį, pasirodys žymus šveicarų šiuolaikinės muzikos kolektyvas “Input Duo”.

LIETUVA
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS