GJan pristato dainą „Pasikeisiu“: vaizdo klipe atlikėja save įamžino tarsi skeldėjančią skulptūrą

GJan
GJan / Asmeninis albumas
GJan
GJan / Asmeninis albumas
GJan pristato dainą „Pasikeisiu“ ir sako, kad šis kūrinys – kaip tik metų pradžiai. „Juk dauguma mūsų yra bent sykį pagalvoję, kad nuo Naujųjų bandys būti kitokie. Aš irgi tarp tų, kuriems sausis asocijuojasi su nauja pradžia. Daina, prisidengdama santykių istorija, šią mintį įvelka į pakuotę“, – sako Greta Jančytė.

Dainoje svarstoma, ar žmonės keičiasi. Ar dvi asmenybės susitikusios ir puoselėjančios jausmus būtinai turi siekti vienas kitą keisti ir ar įmanoma iš esmės tai padaryti, net jei labai norėtum. O kiek realu pasikeisti pačiam?

Pastaruoju metu GJan grįžo prie savo seno hobio – piešimo. „Pasikeisiu“ jau ne pirma daina, kurią ji ir apipavidalina. Kūrinį pristato Gretos sukurtas piešinys, kuriame galima atpažinti ir ją pačią.

Dainininkė save nupiešė tarsi skeldėjančią skulptūrą. Galima sakyti, kad tai jos populiarios dainos „Melagė“ įvaizdžio pieštas variantas. „Didelę savo gyvenimo dalį skyriau muzikai. O man vis norėjosi kažkokių naujų, nors gal tiksliau sakyti – senų primirštų, vėjų. Juk vaikystėje manęs nebuvo galima atplėšti nuo piešimo, tapybos, molio lipdymo“, – sako vis daugiau laiko vizualiam menui skirianti GJan.

Pasidalink:

NAUJIENOS