GJan pristato dainą „Leidžiu sau viską“: karietą vaizdo klipui sukūrė Whydotas

GJan ir Whydotas
GJan ir Whydotas © Rokas Jansonas
GJan pristato naują dainą „Leidžiu sau viską“ ir jos vaizdo klipą, kuriame išvysite savadarbę originalią transporto priemonę. Ją pagamino populiariausio lietuviško „Youtube“ kanalo savininkas – komikas Vaidotas Grincevičius-Whydotas.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

GJan pasakojo, kad ji yra Whydoto kuriamo turinio gerbėja ir nepraleidžia nė vieno naujo filmuko. Kai dainininkė sumąstė, kad naujam klipui reikia labai nestandartinės karietos, iškart pagalvojo apie Whydotą, kuris savo dirbtuvėse nuolat meistrauja keisčiausius aparatus.

„Labai apsidžiaugėm, kai jis su broliu Mantu sutiko pagaminti tą daiktą. Apjungėm jėgas ir manau, sukūrėm neeilinį ir smagų turinį bei istoriją abiejų kanalų sekėjams ir klausytojams“,  – sako Greta Jančytė-GJan.

Karietą iš sofos ir dviračio Whydotas konstravo apie 8 valandas.

„Nebuvo sunkiausias dalykas, kurį dariau, bet tikrai atsakingiausias. Vis neapleido mintis, kad, jei chebra sugalvos atsisėst ant sofos, gali ir neatlaikyt…“, – sakė Whydotas.

Galų gale tapo aišku, kad pats „youtuberis“ klipe ir turi minti sofą velkantį dviratį, nes niekas kitas taip gerai neišmano to keisto daikto judėjimo galimybių.

Bekonstruodamas karietą Whydotas apie tai sukūrė juokingą  filmuką, kurio premjera jo kanale įvyko dieną anksčiau, nei GJan dainos „Leidžiu sau viską“  startas. „Galima sakyti, kad praplėtėm ribas ir dainos klipas įgijo filmuotą priešistoriją“, – sako GJan.

GJan pasakojo, kad nauja daina gimė gana neįprastoje vietoje – stadione važinėjantis riedučiais ir riedlentėmis drauge su prodiuseriu Roku Jansonu ir gitaristu Edgaru Jokūbausku.

„Susipažinom su paaugliais, kurie ten vasarom šlifuoja bortukus ir klausosi garsiai muzikos… Pralinksmino tų vaikų tiesmukas nuoširdumas ir prisiminiau, kad patys buvom tokie ir vis dar išlikom, tik ėmėme sau nebeleisti taip elgtis. Pagalvoju, kad kai suaugę žmonės pyksta už vaikų, paauglių neatsakingą elgesį, jie pyksta, nes patys nebegali sau to leisti“, – pasakojo GJan.

GJan šią vasarą po ilgesnės pertraukos grįžta į sceną ir surengs kelis koncertus išsiilgusiems gerbėjams. Didžiulis pasirodymas su grupe vyks sostinės festivalyje „Untold City“, VU Didžiajame kieme, rugpjūčio 24 d. „Vieta tokia istorinė, kad tiktų į koncertą su mūsų karieta atvažiuoti“, – šyptelėjo GJan. „Nebepavyks. Sofą jau atidavėm čigonams, o dviratuką mama sode pastatė ir prikrovė gėlių“, – juokėsi Whydotas.

Whydoto filmukas apie tai, kaip jis gamino karietą GJan:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Kontaktas

Trijų šalių menininkai surengs muzikinį eksperimentą: muzika skambės be tradicinių instrumentų

Provokuojančios naujos muzikos renginių serija „Kontaktas” pristato pirmąjį šio sezono renginį – koncertą „Vibrance”, vyksiantį jau rugsėjo 24 dieną, 20:00 valandą, galerijoje Arka (Aušros Vartų g. 7). Eksperimente, tyrinėjančiame gyvos elektronikos ir įvairių objektų skleidžiamos vibracijos derinį, pasirodys žymus šveicarų šiuolaikinės muzikos kolektyvas “Input Duo”.

LIETUVA
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS