Festivalis „Bliuzo naktys“ pildo programą: pirmus pasirodymus surengs dar du atlikėjai

Alina Orlova su grupe
Alina Orlova su grupe © Monika Penkutė
Labai simboliška, kad pirmąją vasaros dieną iki tarptautinio muzikos festivalio „Bliuzo naktys“ lieka lygiai mėnuo! Gyvenimo džiaugsmo, hipiškos atmosferos, laimės kupinų šypsnių ir draugystės užsimezgančios nesvarbu ar vienai nakčiai ar visam gyvenimui, bliuzo ir ne tik bliuzo muzikos gerbėjai, į legendomis apipintus Varnius, prie įspūdingo Lūksto ežero, rinksis jau liepos 1-2 dienomis!
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Likus mėnesiui iki festivalio „Bliuzo naktys“ šiandien pildoma ir muzikinė festivalio programa, kurioje dar trys vardai: dainų autorė ir atlikėja – Alina Orlova, latvių bliuzo atlikėjai – „Bite‘s Blues Band“ bei daug kam atradimu tapsiantys – „Hillbilies with Guns“!

„Labai nekantraujam, po dviejų metų pertraukos, Varniuose, prie Lūksto sutikti visus, kas iki tol kūrė ir palaikė jau 27 metus trunkančią festivalio „Bliuzo naktys“ legendą. Tikim, kad šių metų festivalio programa bus artima, ne tik festivalio ištikimiausiems gerbėjams, bet ir čia, pirmą kartą atvažiuosiantiems, nes joje tiek puikių bliuzo ir ne tik bliuzo muzikos atlikėjų bei kūrėjų! Visų labai pasiilgome ir laukiame!“,- į festivalį kviečia, jo prodiuseris, muzikantas Algirdas Barniškis – Blėka.

Pirmą kartą šiame festivalyje pasirodys dainų autorė ir atlikėja – Alina Orlova, kuri, ką tik pristatė naujausią savo dainą – „Laumžirgiai mėlyni“, iš atlikėjos netrukus pasirodysiančio naujausio albumo. Alina Orlova festivalyje kvies nukeliauti į Mėnulį, pasinerti į melancholijos pilną mamuto pasaulį ar į stebuklingą akimirką, kai brėkšta aušra. Festivaliui puikiausiai tiks ir jos naujausias kūrinys, dvelkiantys jaukiais vasaros vakarais.

Dar viena laukiama grupė į festivalio didžiąją sceną žengs tikrai ne pirmą ir ne paskutinį kartą – „Bite‘s Blues Band“! Latvių grupė kilusi iš legendinio „Bite‘s Blues Club“, kuriame jie kartu grojo su geriausiais bliuzo atlikėjais iš viso pasaulio. Muzikantai miksuoja ilgametę patirtį, domėjimąsi muzika su tikra gyvenimo aistra ir būdami scenoje klausytojams dovanoja magišką ir išskirtinę patirtį.

Festivaliautojus išjudinti žada daug garsios gitaros, smarkių būgnų ir žiupsnio perkusijos pateiksiantis, „One Man Band“ stiliaus, modernaus ir senojo bliuzo mišinį atliekantis – „Hillbillies with Guns“, kuris šiais metais pasirodė ir festivalio rengtame konkurse – „One Man Stage“.

Legendiniame muzikos festivalyje „Bliuzo naktys“ pasirodymus taip pat surengs tokios grupės, kaip Ben Poole (UK), Gary Moore Tribute band feat. Jack Moore (UK/PL), Arina & Veto Bank, Aleksandr Belkin & Sherman Tan (LT/ MY), Baltasis Kiras, Flash Voyage, Garbanotas, Kamanių Šilelis, o taip pat pasirodys Domantas Razauskas su grupe Vos Vos, Gabrielė Vilkickytė,  Kedrostuburas, improvizacijų meistrai Freestarz, Lukas Pilkauskas bei Mantas Varnas! Dar daugiau festivalio naujienų jau netrukus!

Iki festivalio dienas skaičiuojame – bliuzonaktys.lt

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

8 Kambarys © Lukas Gricius

Dainą „Niekada“ pristatantis 8 Kambarys: „Norime, kad klausytojai žinotų, ką išgyvename viduje“

Visi esame įsitikinę, kad geriau niekada nesakyti niekada. Ne kartą esame pažadėję sau: „ne, niekada“ ir vėl sugrįžę prie to paties. Taip, pasak grupės „8 Kambarys“ narių Deivido Alejūno-Corsalio ir Karolio Talučio-Talaz, pristatančių naujausią kūrinį „Niekada“, dažniausiai veikia meilė. „Tai yra labai žmogiška, todėl kiekvienas šį kūrinį supras ir atras save“, – sako jie.

LIETUVA
Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS