FC Baseball apie didžiausią savo koncertą: „Sunku suvokti, kiek visko įvyko per 19 mėnesių“

FC Baseball © Gabrielius Jauniškis
FC Baseball © Gabrielius Jauniškis
FC Baseball © Gabrielius Jauniškis
FC Baseball © Gabrielius Jauniškis
Triumfas. Taip trumpai būtų galima apibūdinti penktadienį Vilniuje įvykusį iki šiol didžiausią FC Baseball solinį koncertą „Žaidimai“. Vos atidarius „Compensa“ arenos duris į salę, gerbėjai bėgo, kad užsiimtų stovimas vietas arčiausiai scenos. Netrukus arena visiškai užsipildė. Bet nors žmonių – labai daug, atmosfera buvo puiki ir intymi.

Inertiškai rašantis Tautvydas Gaudėšius-FC Baseball vos per 16 mėnesių išleido 3 sėkmingus muzikos albumus: „Lùna“, „Vorai“ ir „Žvėrynė“. Jis tapo ne tik vienu produktyviausių, bet ir vienu geidžiamiausių lietuvių atlikėjų, kuris pavergė klausytojus savo hitais „Kai oras atšils“, „Gyvenimas“, „Saturnas“, „Mūzos“, „Gėlės po stiklu“.

Atėjo laikas visa tai išgirsti gyvai, FC Baseball scenoje grojant su 6 muzikantų grupe. Ir tai įvyko antroje pagal dydį Vilniaus arenoje.

FC Baseball © Rūta Verseckaitė
FC Baseball © Rūta Verseckaitė

Ruošdamasis šiam koncertui, FC Baseball sakė, kad jam sunku suvokti, kiek visko įvyko vos per 19 mėnesių – nuo akimirkos, kai įsijungęs filmavimo kamerą jis pasakė „pradedu naują projektą – rašysiu dainas lietuviškai“ iki dienos, kai stovi prieš jūrą žmonių, ir ne vienas jų jau yra išsitatuiravęs T.Gaudėšiaus parašytus žodžius.

Jis tiksliai žinojo, kokio koncerto nori. Didžiausiam savo pasirodymui išrinko pavadinimą „Žaidimai“, nes tai yra Tautvydo filosofijos dalis. „Išgyvendamas kokią nors nesėkmę, visąlaik sakydavau: „Aš vis tiek laimėsiu šitą žaidimą!“. Toks jausmas, kad viduje užsihipnotizuoju ir net jei viskas komplikuota, sugebu save apgauti, kad tai – tik žaidimas“, – aiškino FC Baseball.

Puristinis, aiškių, grynų formų ir besąlyginio nuoširdumo koncertas su gražiu reveransu rokenrolo vėliavnešių laikams, – toks buvo FC Baseball šlovės vakaras, trukęs apie 2 valandas, kurio metu sugrotos 25 dainos iš visų 3 albumų.

„Įrašyti trys albumai, bet jausmas toks, lyg tai buvo viena, ilga patirtis. Todėl ir koncerto datoje (11.11) esantys vienetukai tarsi galėtų reikšti pirmojo veiksmo pabaigą. Netrukus prasidės antrasis veiksmas“, – prieš renginį užsiminė FC Baseball.

Karštu bisu pasibaigusį emocijų kupiną vakarą jis dar negalėjo pasakyti, ko laukti toliau. Sekmadienio rytą atlikėjas išskris atostogų, turėdamas bilietą į vieną pusę, ir ten leis susigulėti mintims, dar kunkuliuojančioms po fantastinio koncerto.

„Jausmas – kosminis, kai užlipi ant scenos, pamatai tiek daug žmonių… Iškart, nuo pat pradžių, pajutau ir tą kitą jausmą – aš taip ilgai laukiau šio koncerto, ir mes visi laukėme ir nejaugi toks ilgai lauktas dalykas taip greitai praeis? Trečią dainą grodamas galvojau – blemba, jau trys, aštuntą grodamas galvojau – blemba, jau aštuonios, dešimtoje – mes jau beveik įpusėjome! Norėjosi stabdyti viską, kad kuo ilgiau užsitęstų, kad galėtum kuo ilgiau džiaugtis. Dabar noriu truputį pailsėti, o paskui matysiu, kas bus. Kolkas džiaugiuosi, kad užfiksavome tai, kas įvyko. Linkėjimai visiems!“ – po patirto triumfo kalbėjo FC Baseball.

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

NAUJIENOS

Bäsello ir Alanas Chošnau © Nojus Šeputis

Alanas Chošnau ir Bäsello pristato antrą bendrą kūrinį „Sekundės”

Elektroninės muzikos kūrėjai, kuriantys Berlyne ir Osle, Alanas Chošnau ir Bäsello pristato antrą bendrą lietuvišką kūrinį „Sekundės” ir užsimena apie įrašinėjamą albumą. Šiandien vyksta premjera visose skaitmeninėse platformose, o netrukus skambės ir lietuviškose radijo stotyse. Atviras pokalbis apie tai, kaip kūrėjai skaičiuoja sekundes ir vertina gyvenimą.

LIETUVA
Sugar Blue

Bliuzmenas Sugar Blue: nuo Niujorko geto gatvių iki įrašų su „The Rolling Stones“

Gruodžio 18 ir 19 d. Kaune ir Vilniuje pasirodys lūpinės armonikėlės genijus, „Grammy“ apdovanojimą geriausio bliuzo įrašo kategorijoje pelnęs Sugar Blue su grupe – atlikėjo talentą įvertino ir „The Rolling Stones“, su kuriais jis įrašė tris kūrinius, tarp jų ir daugeliui žinomą „Miss You“. Po to sekė įrašai ir koncertiniai turai su legendomis Louisiana Red, Willie Dixon, Prince, Stan Getz, Bob Dylan ir kitais.

UŽSIENIS
Vaidas Baumila © Tomas Juškevičius

Vaidas Baumila išleidžia albumą „Apžavai“: dainas įkvėpė Hiperbolės bei Rondo kūryba

Vienas ryškiausių šalies muzikos atlikėjų, charizmatiškasis Vaidas Baumila paskutiniąją rudens dieną klausytojams netikėtai pristatė naujausią savo albumą. „Apžavai“ – nuo šiol taip skambės ne tik viena iš Vaido vizitinių kortelių tapusi daina, bet ir visas dainų rinkinys. Pristatytame skaitmeniniame albume atlikėjas sudėjo hitais spėjusius tapti kūrinius bei net penkias naujienas, kurių klausytojais dar negirdėjo.

LIETUVA
ONYX

Legendinė hip-hopo grupė ONYX trečiąkart Lietuvoje: koncertą surengs šią žiemą

Žodis – „legendinis“ dažnai įvairiausioms muzikos grupėms priskiriamas vien tik dėl skambesio, šįkart hiphopo grupę ONYX kaip nors kitaip įvardinti būtų sudėtinga. Šie tikrai legendiniai hiphopo muzikos atlikėjai trečią kartą atvyksta į Lietuvą ir jau gruodžio 16 dieną savo pasirodymą surengs, jiems jau puikiai pažįstamoje, menų fabriko „Loftas“ aikštelėje, kuri tikėtina ir šį kartą jų pasirodymo metu bus sausakimša.

UŽSIENIS