Evgenya Redko pristato vaizdo klipą dainai „Sutemoj“: sudėtingos emocijos ir lipimas iš vidinės tamsumos

Evgenya Redko
Evgenya Redko © Rytis Šeškaitis
Viena ryškiausių Lietuvos šių dienų dainininkių Evgenya Redko vaizdo klipu pristato savo naujausią singlą iš antrojo albumo „SOS“.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Šį kartą vaizdo klipo dėmesio centre – itin asmeniška ir emocionali albumo daina „Sutemoj“. Prieblandoje nufilmuotas klipas – tarsi apdainuojamų jausmų reprezentacija, pagrįsta šokiu ir išraiškingu kūno judesiu, kuriuos kūrė šokėja–choreografė Kamilė Karpovaitė.

Dainoje pasakojama, kaip jaučiamės ir kokias emocijas išgyvename pasimetę tam tikrais sunkesniais gyvenimo tarpsniais, kai dedame visas pastangas išlipti iš vidinės tamsumos. Anot pačios Evgenyos, „Sutemoj“ yra iš tų dainų, kurios istorija paliečia visus, rašoma pranešime spaudai.

„Žmogiška kartais jausti nepasitikėjimą, baimę, nežinią, liūdesį. Mes dažnai kovojame su šiomis, ne visada pozityviomis emocijomis, neretai bandome nuo jų pabėgti, o paskui už tai save teisiame, – dainos emocija ir nuotaika dalinasi Evgenya. – Tačiau labai svarbu suprasti, kad jausti ir negatyvias emocijas yra normalu, ir drąsiausias dalykas, kurį galime padaryti, tai pripažinti tuos jausmus, o įsiklausius į save – po truputį išgyti.“

Evgenyai antrina ir pagrindinį vaidmenį klipe atlikusi šokėja Kamilė, padėjusi giliai išgyventos dainos emocijai atsiskleisi per šokį.

„Prisiliesti prie giliausiai užslėptų emocinių blokų ir atverti žaizdas, kurių iki galo nebuvome užgydę, ypatingai tada, kai jos visos turi įtakos mūsų kasdienybei, elgesiui ir mąstymui, – klipo tikslą įvardina Kamilė. – Tikiu, kad žiūrovą įkvėps drąsiau pažvelgti į savo tamsiausias puses, nebėgti nuo jų, o priešingai – priimti, nes tik tokiu būdu mes padėsime toms žaizdoms gyti.“

Jau ne prie pirmo Evgenyos klipo ir projekto prisijungianti šokėja ir choreografė Kamilė sako, kad tik išgirdusi dar net ne galutinę dainos versiją jau žinojo, kad tai bus vienas stipriausių ir jautriausių jos, kaip choreografės, darbų.

„Supratau, kad tai bus labai intensyvus ir giliai iš vidaus sugriebiantis procesas, bet tuo pačiu ir labai gydantis. Šokėjų atranka buvo viso to įrodymas. Juos besirenkant atkakliai stebėjau, kam būtent to reikia, kad procesas būtų stiprus visomis prasmėmis – ne tik paleidžiant jį į pasaulį, bet ir mums patiems.“

„Kamilė – labai gilus ir jautrus žmogus, savo talentu visus jausmus perteikė per tokią energetiškai stiprią prizmę visu kūnu, išraiškomis ir emocijomis. Tą patį galėčiau pasakyti ir apie kitas šiame projekte save atidavusias nuostabias šokėjas, – atvirauja Evgenya. – Klipą peržiūrėjau jau „n“ kartų, bet dar iki dabar pabaigoje kaskart apsiašaroju.“

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Kontaktas

Trijų šalių menininkai surengs muzikinį eksperimentą: muzika skambės be tradicinių instrumentų

Provokuojančios naujos muzikos renginių serija „Kontaktas” pristato pirmąjį šio sezono renginį – koncertą „Vibrance”, vyksiantį jau rugsėjo 24 dieną, 20:00 valandą, galerijoje Arka (Aušros Vartų g. 7). Eksperimente, tyrinėjančiame gyvos elektronikos ir įvairių objektų skleidžiamos vibracijos derinį, pasirodys žymus šveicarų šiuolaikinės muzikos kolektyvas “Input Duo”.

LIETUVA
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS