EveBei pristato dainą „Pasmerkti“: kūrinys apie meilę, kuriai nelemta egzistuoti

EveBei
EveBei © Nerijus ir Gintarė
EveBei
EveBei © Nerijus ir Gintarė
„Pasmerkti“ – toks negailestingas pavadinimas lydi naująjį dainų kūrėjos ir atlikėjos Evelinos Beivydaitės muzikinį klipą. Tiek daina, tiek klipas alsuoja didingumu ir kalba apie vieną stipriausių jausmų, tačiau klipo veikėjų meilei nelemta išvysti dienos šviesos. Atlikėja atskleidžia, kad tai tikrų istorijų įkvėptas kūrinys. Istorijų, kurios kartais būna išties intriguojančios, neretai liūdnos, bet visada be galo romantiškos.

Naujojo EveBei „Pasmerkti“ dainos ir klipo veikėjai – du žmonės, kuriems nevalia vienas kito įsimylėti, o juolab būti kartu. Tai istorija, pasakojanti apie jausmus, kurie yra stipresni už bet kokį pasmerkimą, todėl meilė įgauna fizinį pavidalą. Kūrinio autorė atskleidė, kad tai nėra jos asmeninė istorija – kūrinį įkvėpė jai artimų žmonių patirtys, rašoma atlikėjos komandos išplatintame pranešime spaudai.

„Man labai pasisekė, jog nesu dainos žodžių įkaitas. Pasisekė, jog meilės niekada slėpti neturėjau, bet žinau draugų istorijas, kurios laimingos pabaigos neturėjo. Pamenu tą vakarą, kai gimė daina, puikiai įsivaizdavau tą audrą, kuri virtų manyje, jei negalėčiau meile dalintis atvirai“, – pasakoja Evelina.

Klipe veikia du personažai – Ji ir Juodasis Žmogus. Juodajį žmogų mergina jaučia, žino, kad jis yra šalia, nors ir nemato. Jis simbolizuoja stiprų jausmą, kuris gali egzistuoti net ir be fizinio kontakto, o kartais net nėra susietas su vienu konkrečiu žmogumi, mat klipe šį veikėją įkūnijo net keturi aktoriai.

„Tai be jokios abejonės buvo kol kas įdomiausias filmavimo procesas, kokiame teko dalyvauti. Šiam kūriniui lokacijas rinkomės kaip niekad ilgai ir atidžiai. Tačiau atvykę į Dubingių žirgyną iškart pajutome kokia neįtikėtinai didinga ši vieta, kuri tiesiog pulsuoja magija. Tokią magiją ir norėjome perteikti klipe“, – sako atlikėja.

Ji atskleidžia ir tai, kad vienas iš keturių juodųjų žmonių – šio žirgyno treneris Robert Martinkevič.

„Žinojome, kad turėsime trenerį, kuris padės mums susidraugauti su žirgais, tačiau tikrai nesitikėjome tokio žmogaus kaip Robertas. Jis yra ne tik profesionalus raitelis, bet tikrų tikriausias kaskadininkas bei žirgų užkalbėtojas. Mums neįtikėtinai pasisekė, jog Robertas sutiko suvaidinti juodąjį žmogų ir pademonstruoti savo akrobatinius sugebėjimus“, – džiaugiasi ji.

Klipe gimsta ir dailės kūrinys, nutapytas filmavimo metu, o spalvose ir potepiuose atsispindi dainos emocija. Atlikėja prisipažįsta, kad tapybos kaip raiškos priemonės niekada nesvarstė, tačiau po šio debiuto jau atsirado ir norinčių pasikabinti šį darbą ant savo namų sienos.

Evelina ne tik rašo muziką bei tekstus, bet didžiaja dalimi savo dainas pati ir prodiusuoja, kuria joms instrumentuotes. Tačiau, pasak atlikėjos, paskutinius taškus ji visada patiki artimam draugui, žymiam muzikos prodiuseriui Faustui Venckui, kuris dirbo prie visų EveBei kūrinių.

Tai jau ketvirtasis EveBei singlas ir, tikėtina, paskutinis prieš pasirodant debiutiniam albumui. Šio albumo rašymui Evelina paskyrė pastarąjį pusmetį, o išleisti žada jau šią vasarą. Į jį pateks tiek jau gerai pažįstami, tiek ir dar negirdėti EveBei kūriniai, o su kiekviena daina atlikėja atskleidžia vis kitą savo asmenybės pusę.

„Muzika man leidžia išjausti visą emocijų spektrą. Labai stengiuosi jas užrašyti, įsigyventi į tas istorijas – taip gimsta dainų tekstai. Šiuo metu intensyviai dirbame, kad albumas pasirodytų šią vasarą, ir nekantrauju šiais išgyvenimais ir atradimais pasidalinti su klausytojais“, – sako Eveina Beivydaitė.

Pasidalink:

NAUJIENOS