Eurovizijoje 2022 Lietuvai atstovaus Monika Liu

Monika Liu
Monika Liu © Vaidas Jokubauskas
Šeštadienį LRT didžiojoje studijoje įvyko lemtingas nacionalinės Eurovizijos atrankos finalas. Po daugiau nei mėnesį trukusios atrankos, paaiškėjo, kad Italijoje, Turino mieste vysiančiame didžiausiame Europos muzikiniame konkurse Lietuvai atstovaus Monika Liu su lietuviškos estrados daina „Sentimentai“.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Pabandom iš naujo!“ finale iš viso varžėsi aštuoni dalyviai: Lolita Zero, Monika Liu, Augustė Vedrickaitė, Rūta Loop, Ieva Zasimauskaitė, „Queens of Roses“, Justė Kraujelytė ir Gebrasy.

Pirmąją vietą Monikai Liu nacionalinėje atrankoje bendru sutarimu skyrė ir komisija, ir žiūrovai. Antroji liko Augustė, trečioji Lolita Zero, ketvirtoji Rūta Loop, penktasis Gebrasy, šeštoji Justė Kraujelytė, septintosios „Queens of Roses“ ir aštuntoji Ieva Zasimauskaitė.

Finalinėje „Pabandom iš naujo!“ laidoje dalyvių pasirodymus vertino LRT populiariosios muzikos vyriausiasis redaktorius Ramūnas Zilnys, LRT televizijos ir radijo laidų vedėja Gerūta Griniūtė, kompozitoriai Vytautas Bikus ir Stanislavas Stavickis-Stano, dainininkai Aistė Smilgevičiūtė, Ieva Narkutė ir Vaidotas Valiukevičius.

Komisijos balų lentelė:

12 balų – Monika Liu

10 balų – Augustė

8 balai – Lolita Zero

7 balai – Rūta Loop

6 balai – Gebrasy

5 balai – Justė Kraujelytė

4 balai – Ieva Zasimauskaitė

3 balai – „Queens of Roses“

Žiūrovų balų lentelė:

12 balų – Monika Liu

10 balų – Lolita Zero

8 balai – Augustė

7 balai – Rūta Loop

6 balai – Gebrasy

5 balai – Justė Kraujelytė

4 balai – „Queens of Roses“

3 balai – Ieva Zasimauskaitė

Bendra komisijos ir žiūrovų lentelė:

12 balų – Monika Liu

10 balų – Augustė

8 balai – Lolita Zero

7 balai – Rūta Loop

6 balai – Gebrasy

5 balai – Justė Kraujelytė

4 balai – „Queens of Roses“

3 balai – Ieva Zasimauskaitė

Pagrindinis „Eurovizijos“ konkursas vyks Italijoje, Turino mieste. Pirmasis pufinalis, kuriame išvysime ir Lietuvos pasirodymą, bus transliuojamas gegužės 10d., Lietuva pasirodys pirmojoje pusfinalio pusėje. Antrasis pusfinalis įvyks gegužės 12d., o didysis finalas – gegužės 14d.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

8 Kambarys © Lukas Gricius

Dainą „Niekada“ pristatantis 8 Kambarys: „Norime, kad klausytojai žinotų, ką išgyvename viduje“

Visi esame įsitikinę, kad geriau niekada nesakyti niekada. Ne kartą esame pažadėję sau: „ne, niekada“ ir vėl sugrįžę prie to paties. Taip, pasak grupės „8 Kambarys“ narių Deivido Alejūno-Corsalio ir Karolio Talučio-Talaz, pristatančių naujausią kūrinį „Niekada“, dažniausiai veikia meilė. „Tai yra labai žmogiška, todėl kiekvienas šį kūrinį supras ir atras save“, – sako jie.

LIETUVA
Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS