Donatas Montvydas sudrebino „Žalgirio“ areną: „Tai buvo metų koncertas prilygstantis pasauliniams turams“

Donatas Montvydas
Donatas Montvydas ir Džordana Butkutė / Asmeninis albumas
Vieno talentingiausių šalies atlikėjų Donato Montvydo svajonė tapo realybe. Pirmadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje įvykęs svarbiausias jo karjeros koncertas daugeliui tapo metų įvykiu. Grandiozinį šou gerbėjai sutiko įspūdingomis ovacijomis.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Įvykęs šou Kaune – tai duoklė svarbiausius jo karjeros metus vainikavusiam albumui „1987“. Būtent jis paskatino sukurti unikalaus šou koncepciją, kurioje dar ryškiau atsispindi atlikėjo muzikinė retrospektyva, asmeniniai išgyvenimai, didžiausią įtaką karjeroje turėjusios detalės.

Sukurti nematytus sprendimus šiame šou prireikė net 100 žmonių komandos. Viso pasirodymo metu kartu su Donatu scenoje buvo 12 specialiai šiam šou atrinktų profesionalių šokėjų.

Žiūrovas įspūdingo dydžio scenoje galėjo išvysti lazerių ir šviesų šou, išskirtinai koncertui suprogramuotas vizualizacijas ir pirotechniką. Kaip pats atlikėjas teigia, tam, kad suprastum, reikia pamatyti savo akimis.

Vis dėlto, trečiadienį pasirodė internautų svarstymų, ar koncerto metu buvo laikomasi epidemiologinių reikalavimų – dėvimos veidą dengiančios kaukės ir laikomasi saugaus atstumo. 15min susisiekė su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstove žiniasklaidai Odeta Vaitkevičiene, kuri patikino, kad nusiskundimų dėl D.Montvydo koncerto policija bent jau trečiadienį nesulaukė.

Donatas Montvydas neslėpė, kad šis koncertas – tarsi paskutinis taškas, užbaigsiantis ne tik šiuos metus, bet ir vieną svarbiausių muzikinių etapų. Pažymėti nueitą ilgą kelią atvyko ir kartu su atlikėju scenoje pasirodę garsiausi šalies vardai.

Vos po kelių dainų į sceną lipo kūrinį „Nieko verta“ kartu atlikęs Egidijus Dragūnas, pasirodė ir ovacijų bangą iššaukusi scenos legenda Džordana Butkutė. Jų daina „17“ žaibiškai užkariavo gerbėjų širdis, o tai, kas vyko pirmadienio vakarą arenoje, buvo išties nepakartojama – išgirdę dainą „17“ visa arena pakilo ant kojų!

Tai, koks svarbus šis kūrinys duetui, buvo galima suprasti ne tik iš aplodismentų, bet ir scenoje užplūdusių jausmų – tiek Dž.Butkutė, tiek D.Montvydas neslėpė susijaudinimo atliekant šį kūrinį. Žinoma, gerbėjų prašymas taip pat buvo išgirstas – šis kūrinys arenoje skambėjo ne kartą.

O ir kartu atliktas Dž.Butkutės hitas „Nemylėjau tavęs“, Donato Montvydo rankose įgavęs naują skambesį, susirinkusiems gerbėjams tapo džiugi staigmena.

Ne ką mažiau ovacijų sukėlė ir vienas asmeniškai svarbiausių pasirodymų – pirmadienio vakarą atlikėjas pirmą kartą savo gyvenime scenoje pasirodė kartu su savo tėčiu. „Tai man yra labai svarbu ir ypatinga. Labai tave myliu, tėti“, – po bendro pasirodymo jautrių žodžių negailėjo atlikėjas.

Komplimentų socialiniuose tinkluose negailėjo ir koncerto nepraleidę žinomi Lietuvos žmonės. Vieni teigė, kad šis koncertas yra pavyzdys, į ką turėtų lygiuotis kiti atlikėjai, o dažnas sutiko: „Tai buvo metų koncertas prilygstantis pasauliniams turams“.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Kontaktas

Trijų šalių menininkai surengs muzikinį eksperimentą: muzika skambės be tradicinių instrumentų

Provokuojančios naujos muzikos renginių serija „Kontaktas” pristato pirmąjį šio sezono renginį – koncertą „Vibrance”, vyksiantį jau rugsėjo 24 dieną, 20:00 valandą, galerijoje Arka (Aušros Vartų g. 7). Eksperimente, tyrinėjančiame gyvos elektronikos ir įvairių objektų skleidžiamos vibracijos derinį, pasirodys žymus šveicarų šiuolaikinės muzikos kolektyvas “Input Duo”.

LIETUVA
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS