Beissoul & Einius pristato trečią albumo singlą „Let It Be“

Beissoul & Einius
Beissoul & Einius © Miglė Golubickaitė
Muzikos, mados ir meno duetas „Beissoul & Einius“ pristato singlą „Let It Be“. Tai trečias singlas iš pavasarį išleisto naujausio, penktojo, studijinio albumo „Electrofashion“, kuris pasirodė CD bei vinilinės plokštelės pavidalu – svarus egzempliorius muzikos laikmenų kolekcininkams.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dueto gerbėjai jau įvertino pirmą singlą, kuris tapo „Spotify“ favoritu „Tomorrow Never Comes“ ir Ukrainoje filmuotą „Strange Love“.

Neseniai menininkai grįžo iš Berlyno, kur šalia Brandenburgo vartų nugriaudėjo tarptautinis Ukrainos palaikymo koncertas-telemaratonas „Save Ukraine – #StopWar“ . Jame duetas atliko savo super hitą „Kaip tu ir sakei“ lietuvių bei ukrainiečių kalbomis.

Koncerte taip pat dalyvavo tokios muzikos žvaigzdės kaip Kadebostany, Kalush Orchestra , Tina Karol, Max Barskix, Onuka, MONATIK, legendinė grupė „Okean Elzy“. Koncerto metu surinkti pinigai skirti būtiniausioms medicininėms reikmėms įsigyti.

Taigi, ką šįkart duetas norėjo pasakyti daina „Let It Be“?

„Dainos, tai ateiviai mūsų galvose. Kai kažkas klausia, apie ką yra viena ar kita daina, dažniausiai atsakau, kad apie nieką. Patys klausytojai ir nusprendžia, apie ką gi ji jiems asmeniškai yra. Tai jau nebe mūsų istorija, tai kiekvieno iš jų istorija, būtent dėl to kai kurie kūriniai mums ir būna tokie žavingi bei veriantys širdį“, – pasakoja Artūras Žabas-Beissoul.

Šiuo metu duetas intensyviai ruošiasi įvairaus pobudžio koncertiniams pasirodymams Lietuvoje bei užsienyje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Kontaktas

Trijų šalių menininkai surengs muzikinį eksperimentą: muzika skambės be tradicinių instrumentų

Provokuojančios naujos muzikos renginių serija „Kontaktas” pristato pirmąjį šio sezono renginį – koncertą „Vibrance”, vyksiantį jau rugsėjo 24 dieną, 20:00 valandą, galerijoje Arka (Aušros Vartų g. 7). Eksperimente, tyrinėjančiame gyvos elektronikos ir įvairių objektų skleidžiamos vibracijos derinį, pasirodys žymus šveicarų šiuolaikinės muzikos kolektyvas “Input Duo”.

LIETUVA
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS