Atskleisti „X Faktoriaus“ sezono žiūrovų balsai

x faktorius
„X Faktoriaus“ superfinalas © TV3
x faktorius
„X Faktoriaus“ superfinalas © TV3
Sekmadienio vakarą paaiškėjo muzikinio projekto „X faktorius“ nugalėtojai. Daugiausiai žiūrovų simpatijų sulaukė grupė „Mando“ – žiūrovų sprendimu, jiems lygių tiesiog nebuvo. Teisėjo Sauliaus Prūsaičio mokiniai apdovanoti įspūdingais prizais – ne tik 15 tūkst. eurų, bet ir galimybe kartu su didžiausia pasauline įrašų kompanija „Universal Music Group“ išleisti singlą.

Tačiau kasmet viena didžiausių projekto intrigų išlieka ta pati – kaip balsavo TV žiūrovai? Tai paaiškėja tik po superfinalo, kai išrenkamas šių metų nugalėtojas. Iki tol balsai slepiami tam, kad mažiau palaikymo sulaukę nepasiduotų ir kovotų dėl geriausiojo titulo.

Kaip matyti pažvelgus į balsavimo lentelę, grupė „Mando“ visų finalų metu sulaukė daugiausiai palaikymo. Grupė nuo pirmosios tiesioginės transliacijos tapo publikos favoritais ir šio titulo niekuomet neperleido kitiems.

Superfinale „Mando“ taip pat sulaukė didžiulio palaikymo. Už duetą balsuota 27970 kartų. Už antroje vietoje likusią Lukreciją Vasiliauskaitę-Luką balsuota 18708 kartus. Trečią vietą užėmęs reperis Gvidas Ropė-R.Guido sulaukė 17344 balsų. Už Gabiją Aleknavičiūtę balsuota 5896 kartus, o „Aquarium de Clara“ – 5064 kartus.

Tiesa, tiek pastaroji grupė, tiek Gabija superfinalo metu iškrito po pirmojo etapo – į antrąjį pateko tik „Mando“, Luka ir Gvidas.

Pasidalink:

NAUJIENOS