Atskleisti „X Faktoriaus“ sezono žiūrovų balsai

x faktorius
„X Faktoriaus“ superfinalas © TV3
Sekmadienio vakarą paaiškėjo muzikinio projekto „X faktorius“ nugalėtojai. Daugiausiai žiūrovų simpatijų sulaukė grupė „Mando“ – žiūrovų sprendimu, jiems lygių tiesiog nebuvo. Teisėjo Sauliaus Prūsaičio mokiniai apdovanoti įspūdingais prizais – ne tik 15 tūkst. eurų, bet ir galimybe kartu su didžiausia pasauline įrašų kompanija „Universal Music Group“ išleisti singlą.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tačiau kasmet viena didžiausių projekto intrigų išlieka ta pati – kaip balsavo TV žiūrovai? Tai paaiškėja tik po superfinalo, kai išrenkamas šių metų nugalėtojas. Iki tol balsai slepiami tam, kad mažiau palaikymo sulaukę nepasiduotų ir kovotų dėl geriausiojo titulo.

Kaip matyti pažvelgus į balsavimo lentelę, grupė „Mando“ visų finalų metu sulaukė daugiausiai palaikymo. Grupė nuo pirmosios tiesioginės transliacijos tapo publikos favoritais ir šio titulo niekuomet neperleido kitiems.

Superfinale „Mando“ taip pat sulaukė didžiulio palaikymo. Už duetą balsuota 27970 kartų. Už antroje vietoje likusią Lukreciją Vasiliauskaitę-Luką balsuota 18708 kartus. Trečią vietą užėmęs reperis Gvidas Ropė-R.Guido sulaukė 17344 balsų. Už Gabiją Aleknavičiūtę balsuota 5896 kartus, o „Aquarium de Clara“ – 5064 kartus.

Tiesa, tiek pastaroji grupė, tiek Gabija superfinalo metu iškrito po pirmojo etapo – į antrąjį pateko tik „Mando“, Luka ir Gvidas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

8 Kambarys © Lukas Gricius

Dainą „Niekada“ pristatantis 8 Kambarys: „Norime, kad klausytojai žinotų, ką išgyvename viduje“

Visi esame įsitikinę, kad geriau niekada nesakyti niekada. Ne kartą esame pažadėję sau: „ne, niekada“ ir vėl sugrįžę prie to paties. Taip, pasak grupės „8 Kambarys“ narių Deivido Alejūno-Corsalio ir Karolio Talučio-Talaz, pristatančių naujausią kūrinį „Niekada“, dažniausiai veikia meilė. „Tai yra labai žmogiška, todėl kiekvienas šį kūrinį supras ir atras save“, – sako jie.

LIETUVA
Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS