Antikvariniai Kašpirovskio dantys pristatė dainą „Tatū“: tikimasi sužadinti džiugius jausmus

Antikvariniai Kašpirovskio dantys
Antikvariniai Kašpirovskio dantys / Asmeninis albumas
Antikvariniai Kašpirovskio dantys
Antikvariniai Kašpirovskio dantys / Asmeninis albumas
Ne vieną įsimintiną vaizdo klipą sukūrusi grupė „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ pristato visiškai naują kūrinį. Šiandien grupė pasidalino vaizdo klipu, skirtu šią vasarą koncertuose debiutavusiai dainai „Tatū“.

„Vaizdo klipas skiriamas viso pasaulio gyventojams su viltimi, kad jis sužadins malonius, džiugius jausmus bei teigiamas vibracijas, įkvėps ieškoti meninės savasties ir prasmės“, – šypsosi muzikantai.

Singlas „Tatū“ jau sukasi ir Lietuvos radijo stotyse – tai pati naujausia grupės daina, kol kas neišleista nei viename albume.

Patys „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ tatuiruočių turi mažai, todėl vaizdo klipo pasakojimui pasirinko miesto tatuiruočių – graffiti – fenomeną. Anot grupės narių, miestai dabar puošiasi savo tatuiruotėmis ir vienaip ar kitaip gražina savo erdves, tai kuria jų išskirtinumą ir šiuolaikiškumą – visai kaip tatuiruotės, kuriomis puošiasi žmonėms.

Šiame vaizdo klipe muzikantai viską sukūrė savo jėgomis, taip pat ir patys jį režisavo. Filmavimo aikštele grupė pasirinko gimtąjį Vilnių ir jo lokacijas – tunelį prie Vingio parko, menų fabriką „Loftas“ ir Naująją Vilnią.

Vaizdo klipo kūrimo procese grupė susipažino su tatuiruočių ir grafičio meistru Antanu Repečka, iš kurio sužinojo apie grafičių judėjimą, taisykles, kada galima piešti ant kito grafičio, kokios yra leistinos vietos piešiniams, taip pat kokios svarbiausios grafitininkų grupės ir pagrindiniai meistrai veikia Vilniuje. Antanas taip pat sukūrė „Tatū“ vaizdo klipe užfiksuotas grafičio instaliacijas ir nusifilmavo vaizdo klipe.

Naujausia „Antikvarinių Kašpirovskio dantų“ daina ir kiti puikiai žinomi kūriniai šį mėnesį gyvai nuskambės koncertuose – spalio 23 dieną Vilniuje, pramogų salėje „Vakaris Vilnius“, spalio 29 dieną Alytuje, bare „Fenix“, ir spalio 30 dieną Palangoje, muzikos klube „Vandenis“.

Pasidalink:

NAUJIENOS