Alanas Chošnau ir Mark Reeder pristato dainą apie žmonijos išlikimą bei meilės stoką

Alanas Chošnau ir Mark Reeder
Alanas Chošnau ir Mark Reeder © Martyn Goodacre
Alanas Chošnau ir Mark Reeder
Alanas Chošnau ir Mark Reeder © Martyn Goodacre
Nauja premjera iš Berlyno - Alanas Chošnau ir Mark Reeder pristato kūrinio „All You Need To Love”, iš albumo „Life Everywhere” ir muzikinį klipą. Klipas filmuotas Berlyne. Jį sukūrė britų kino režisierė Emily Jade Hagan, kurios išskirtinis braižas - itin artimas kameros ir žiūrovo santykis su herojumi ir jo patyrimu.

Kaip kūrėjams jau įprasta, muzikos kūrinys liečia gilią temą: žmonijos išlikimo ribos bei meilės stoka.

Kasdieninių aplinkybių visuma kuria įspūdį, kad mūsų pasaulis nekontroliuojamai artėja prie susinaikinimo ribos. Mes turime suprasti, kad tai yra mūsų visų, kaip žmonijos, ribinės elgsenos padarinys. Mes visi esame už tai atsakingi.

Faktas – istoriškai, mes visais lygmenimis susikūrėme visuomenes, kuriose gyvename. Visame pasaulyje tvyro didelė įtampa, baimė, skausmas, nuolat pažeidžiamos žmogaus teisės, niokojamos ekosistemos, kyla pavojus sisteminiam visos planetos nykimui. Tai absoliuti realija, kurioje kas rytą pabundame ir kas vakarą užmiegame. Ji slegianti ir beveik nevaldoma. Kodėl?

Muzikos kūrėjų teigimu, šis klausimas siekia net ne dešimtmečius, o šimtmečius, per kuriuos pasaulio visuomenė palaipsniui atsisakė asmeninės atsakomybės už savo šalies ir asmeninius likimus. Žmonija tiesiog leido vis labiau ir labiau save užvaldyti struktūroms ir institucijoms, kapitalui. Žmonija atsiribojo nuo gamtos ir pačios esmės – savo prigimties. Mes palaipsniui įtikėjome, kad auksas kuria taisykles ir jas vienpusiškai keičia. Tai dvasiškai nualino ir sistemingai naikina mūsų prigimtį – laisvą ir kūrybingą, kuri tik tokia būdama gali leisti prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą bei planetos likimą.

Ar norime, kad tai tęstųsi iki neišvengiamos pabaigos? Ar norime išgyventi karus? Ar norime leisti nykti ištisoms ekosistemoms? Ar galime pagaliau blaiviai įvertinti ir pažvelgti į pasaulį, kurį struktūros ir institucijos sukūrė mums?

Idėjiškai, XXI amžius turėjo būti puikus – kupinas vilties, intelektualių, progresyvių ir išmanių technologinių sprendimų. Turėjome viziją sukurti demokratinį, žmogų ir gamtą vertinantį pasaulį, kuriame gerovė paskirstyta tolygiai tarp visų. Deja, mes vėl ir vėl išgyvename karus, liudijame kraštutinius visuomenių užvaldymo modelius ir kraštutines planetos niokojimo apraiškas.

Ar mumyse dar liko meilės?

Pasaulis galėtų būti daug gražesnė vieta, jei mylėtume, nes iš tikrųjų mes turime viską, kad mylėtume. Apie tai yra naujas Alano Chošnau ir Mark Reeder kūrinys „All You Need To Love”, kurio tikslas – kvietimas atsibusti ir meilės dėl geresnio rytojaus.

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

NAUJIENOS

Bäsello ir Alanas Chošnau © Nojus Šeputis

Alanas Chošnau ir Bäsello pristato antrą bendrą kūrinį „Sekundės”

Elektroninės muzikos kūrėjai, kuriantys Berlyne ir Osle, Alanas Chošnau ir Bäsello pristato antrą bendrą lietuvišką kūrinį „Sekundės” ir užsimena apie įrašinėjamą albumą. Šiandien vyksta premjera visose skaitmeninėse platformose, o netrukus skambės ir lietuviškose radijo stotyse. Atviras pokalbis apie tai, kaip kūrėjai skaičiuoja sekundes ir vertina gyvenimą.

LIETUVA
Sugar Blue

Bliuzmenas Sugar Blue: nuo Niujorko geto gatvių iki įrašų su „The Rolling Stones“

Gruodžio 18 ir 19 d. Kaune ir Vilniuje pasirodys lūpinės armonikėlės genijus, „Grammy“ apdovanojimą geriausio bliuzo įrašo kategorijoje pelnęs Sugar Blue su grupe – atlikėjo talentą įvertino ir „The Rolling Stones“, su kuriais jis įrašė tris kūrinius, tarp jų ir daugeliui žinomą „Miss You“. Po to sekė įrašai ir koncertiniai turai su legendomis Louisiana Red, Willie Dixon, Prince, Stan Getz, Bob Dylan ir kitais.

UŽSIENIS
Vaidas Baumila © Tomas Juškevičius

Vaidas Baumila išleidžia albumą „Apžavai“: dainas įkvėpė Hiperbolės bei Rondo kūryba

Vienas ryškiausių šalies muzikos atlikėjų, charizmatiškasis Vaidas Baumila paskutiniąją rudens dieną klausytojams netikėtai pristatė naujausią savo albumą. „Apžavai“ – nuo šiol taip skambės ne tik viena iš Vaido vizitinių kortelių tapusi daina, bet ir visas dainų rinkinys. Pristatytame skaitmeniniame albume atlikėjas sudėjo hitais spėjusius tapti kūrinius bei net penkias naujienas, kurių klausytojais dar negirdėjo.

LIETUVA
ONYX

Legendinė hip-hopo grupė ONYX trečiąkart Lietuvoje: koncertą surengs šią žiemą

Žodis – „legendinis“ dažnai įvairiausioms muzikos grupėms priskiriamas vien tik dėl skambesio, šįkart hiphopo grupę ONYX kaip nors kitaip įvardinti būtų sudėtinga. Šie tikrai legendiniai hiphopo muzikos atlikėjai trečią kartą atvyksta į Lietuvą ir jau gruodžio 16 dieną savo pasirodymą surengs, jiems jau puikiai pažįstamoje, menų fabriko „Loftas“ aikštelėje, kuri tikėtina ir šį kartą jų pasirodymo metu bus sausakimša.

UŽSIENIS