8 Kambarys ir Niko Barisas pristato antrą bendrą dainą „OK“: kūrinys visiška hito „Ieškau“ priešingybė

8 kambarys ir Niko Barisas
8 Kambarys ir Niko Barisas © Lukas Gricius ir Martynas Stankaitis
Lietuvos repo atstovai 8 Kambarys (Deividas Alejūnas-Corsalis ir Karolis Talutis-Talaz) po pertraukos vėl dirba kartu su atlikėju Niko Barisu (Kasparas Barisas) ir pristato jau antrąjį bendrą kūrinį „OK“.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Naujasis kūrinys bus visiška priešingybė pirmajam bendram darbui, didžiulio pripažinimo sulaukusiam „Ieškau“, ir žymės naująjį kūrybos etapą.

„Tarp kūrinio „Ieškau“ ir „OK“ įvyko viskas, ką žmonės žino apie mus. Net nepastebėjome, kaip įstrigome savo susikurtuose rėmuose. Nuo šiol viskas bus kitaip. Su „OK“ pradedame naują kūrybinį etapą ir mūsų trečiąjį albumą“, – kūrinį pristato dainos bendraautoriai 8 Kambarys.

„Naujasis kūrinys yra apie mus, mūsų darbą, pasiekimus, nuopuolius, apie žmones, kurie mus supa, jų reakcijas į mus bei kaip mes reaguojame į žmones, kurie daug kalba, bet nežino kas dedasi mūsų viduje. Tikiuosi, kad daina „OK“ paskatins žmones siekti savo tikslų ir daryti tai, kas jų širdyse“, – priduria Niko Barisas.

Pasak kūrėjų, dainos „OK“ panašumas su „Ieškau“ tik tame, kad ją kūrė ir joje kalba tie patys trys žmonės. „Kūrinyje „OK“ esame rimti, labiau subrendę, užsibrėžę tikslus, kitaip žvelgiame į pasaulį ir nesižvalgome atgal. Panašūs šie kūriniai tuo, kad nors ir esame labai artimi ir panašūs, vis tiek pasaulį suvokiame ir matome skirtingai. Todėl dainoje išgirsite net tris skirtingus pasaulius“, – sako dainos bendraautorius Niko Barisas.

Kūrinį parašyti įkvėpė pokalbis apie gyvenimą. „Susitikome su Corsaliu studijoje su planu, ką nors padaryti. Pasikalbėjome apie gyvenimą, apie tai, kaip jaučiamės ir to pasekoje pradėjome kurti“, – kūrinio užuomazgas prisimena Niko Barisas.

„Visą tą dieną buvau užsiėmęs įvairiais reikalais. Nors planavau vakare kurti studijoje, važiuodamas link jos supratau, kad visai neturiu tam jėgų. Tačiau kai Niko Barisas su Corsaliu parodė, ką padarė, aš neturėjau pasirinkimo. Kūrinys buvo toks geras, kad negalėjau leisti sau išeiti iš studijos be savo dalies“, – antrina Talaz.

Pasak dainos autorių, kūriniu iš dalies grįžtama prie savo ištakų, tačiau jame atsiskleis ir dar nematytos atlikėjų pusės. „Mūsų grupės pradžioje turėjome ne vieną energingą dainą, jos buvo ne vien apie jausmus. Savo pirmąjį albumą pradėjome kūriniu „Laikas Drąsių“, o jis savo energija ir žinute yra panašus į naujausią „OK“, – sako Talaz.

„Dainoje atskleidžiame pasitikėjimą savimi, kurį tikrai jaučiame, tačiau jo paprastai neparodome“, – antrina Corsalis. 

Niko Barisas teigia, kad nors jo kūriniai dažniausiai yra apie meilę ir santykius, jis visada norėjo sukurti ką nors kitokio. „Nuo meilės nepabėgsiu – moterys ir santykiai užima svarbią vietą mano gyvenime, todėl ir kūrinyje „OK“ išgirsite užuominų apie tai“, – dainos detales atskleidžia Niko Barisas.

Ne paslaptis, kad ilgą laiką po dainos „Ieškau“ pasirodymo 8 Kambarys ir Niko Barisas keliai buvo išsiskyrę. Pasak atlikėjų, kaltas buvo ir sulauktas pripažinimas, ir nemokėjimas kalbėtis.

© Augustinas Grikis

„Iki dainos „Ieškau“ ilgą laiką dirbome kaip viena komanda. Mus vienijo ne tik darbai, buvome geri draugai. Po „Ieškau“ pasirodymo Niko Barisas gavo pasiūlymą dirbti su kita komanda ir mes tai priėmėme asmeniškai. Nemokėjome šnekėtis, daug kas buvo nepasakyta ir bendravimas nutrūko. Tačiau pandemija viską sustatė į vietas. Supratome, kas mums svarbiausia, ir dabar mūsų draugystė kaip niekada stipri“, – išsiskyrimo bei susijungimo aplinkybes aiškina 8 Kambarys nariai Talaz ir Corsalis.

Pertraukos metu su kita muzikos įrašų kompanija bendradarbiavęs Niko Barisas sako tiek muzikiniame, tiek asmeniniame gyvenime laimės neradęs, todėl šiuo metu dirba su grupe 8 Kambarys, reperiu RPTLE ir stengiasi bendradarbiauti su kuo įvairesniais muzikos prodiuseriais. „Per pastaruosius metus mano gyvenimas apsivertė 180 laipsnių kampu, bet tik į gerą. Reikėjo laiko, kad suprasčiau, kas yra draugai. Tapau nuoširdesnis tiek sau, tiek kitiems. Manau, kad anuomet po „Ieškau“ pasirodymo susireikšminome ir susipykome. Tačiau likimas viską sudėliojo į savo vietas“, – pokyčius komentuoja Niko Barisas.

Nors pirmasis jų bendras kūrinys „Ieškau“ sulaukė didžiulio pripažinimo, dabar atlikėjai sako apie sėkmę nebegalvojantys. „Supratau, kad vaikytis sėkmės neapsimoka ir kenkia sveikatai. Kuriu tai, ką noriu, ką jaučiu. Jeigu man mano kūrinys patinka, aš juo pasidalinu su žmonėmis. Mieliau išleisiu kūrinį, kuris man patinka, bet negaus tiek dėmesio, nei išleisiu nepatinkantį kūrinį ir „suvalgysiu save iš vidaus“, – teigia dainų autorius Niko Barisas.

„Mes išmokome nieko per daug nesitikėti. Leidžiame šią dainą ne todėl, kad tikime jos sėkme, o todėl kad ji mus veža“, – sako Talaz.

Hiphopo atstovai žada tęsti bendradarbiavimą ir toliau. „Dirbsim, nėra kur dėtis – mums puikiai sekasi dirbti kartu. Kvėpuojame tuo pačiu ir kažin, ar tai kada nors pasikeis. Žinoma, jei tik nesusipyksime po šios dainos“, – juokauja atlikėjai.

Šiuo metu 8 Kambarys intensyviai kuria trečiąjį savo albumą. „Gyvename albumu. Persikėlėme visą studijos įrangą į sodybą netoli Elektrėnų marių, kurioje dabar rašome tekstus. Taip pat ruošiamės koncertui „Žalgirio“ arenoje, kuris planuojamas balandžio 2 d. Nemeluosiu, pandemija stipriai mus paveikė, tačiau neprarandame vilties. Svajojame daug, bet mėgstame eiti po vieną žingsnį tų svajonių link“, – atvirauja dueto 8 Kambarys nariai Talaz ir Corsalis.

Tuo metu Niko Barisas darbuojasi muzikos prodiusavimo srityje ir sako, kad 2022-iesiems yra užsibrėžęs labai daug tikslų. „Noriu ne tik išleisti daug naujų kūrinių, dirbti su daug muzikinių projektų, bet ir daugiau eksperimentuoti bei išmokti groti gitara“, – svajonėmis dalinasi jis.

Artimiausiu metu reperį Niko Barisą išgirsti galėsite Vilniuje, Naujųjų metų šventės metu, o 8 Kambarys savo gerbėjų lauks didžiausio karjeroje koncerto metu balandžio 2 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Išgirskite naujausią bendrą 8 Kambarys ir Niko Barisas kūrinį „OK“:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Kontaktas

Trijų šalių menininkai surengs muzikinį eksperimentą: muzika skambės be tradicinių instrumentų

Provokuojančios naujos muzikos renginių serija „Kontaktas” pristato pirmąjį šio sezono renginį – koncertą „Vibrance”, vyksiantį jau rugsėjo 24 dieną, 20:00 valandą, galerijoje Arka (Aušros Vartų g. 7). Eksperimente, tyrinėjančiame gyvos elektronikos ir įvairių objektų skleidžiamos vibracijos derinį, pasirodys žymus šveicarų šiuolaikinės muzikos kolektyvas “Input Duo”.

LIETUVA
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS