Vilius Popendikis pristato pirmąją paties sukurtą dainą ir dvare filmuotą vaizdo klipą

Vilius Popendikis
Vilius Popendikis © Afotografija
Jaunosios kartos atlikėjo Viliaus Popendikio dainas galime išgirsti radijo stotyse bei televiziniuose projektuose, o šįkart atlikėjas savo klausytojus stebina dar viena premjera bei muzikiniu vaizdo klipu, nufilmuotu įspūdingame Raguvėlės dvare.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tai pirmasis Viliaus kūrinys, kurį ne tik pats sukūrė, bet ir prodiusavo, o kuriant dainos „Dar metus“ muzikinį klipą prisidėjo ir nemaža kūrybinė komanda: Gabrielius Bagdonas, Paulina Paukštaitytė, Aistė Pranculienė, Jorūnė Vilkelytė, Neilas Zubernius, Rūta Žibaitytė, Justas Krutikovas. Klipas filmuotas įspūdingo grožio sename Raguvėlės dvare, kuriame įsikūrusi fotografės Aistės Pranculienės studija, rašoma pranešime spaudai.

„Esame dėkingi komandai, be kurios mūsų vizijos nebūtų realizuotos. Nuomavomės statybinį keltuvą, šviesas, šildytuvus, ir kitą techniką, dirbome 12 valandų dvare ir dar dukart tiek montuojant. Drąsiai galiu teigti, jog tai pats kokybiškiausias ir įspūdingiausias Viliaus klipas“, –teigia muzikinio klipo režisierė, atlikėja bei Viliaus mylimoji Paulina Paukštaitytė.

Atlikėjas neslepia savo jausmų bei išgyvenimų: „Dar metus“ yra apie jauną meilę, grožį detalėse ir viso to trapumą. Apie tai, jog spalvingiausios gyvenimo akimirkos nebūtinai turi būti tik vasarą, tam, kad įsikvėptum, nereikia didžiulio sprogimo ir tam, jog įsimylėtum, kartais nereikia ieškoti toli. Kai atradau tai ką visada norėjau atrasti, išsigandau trapumo. Gražūs jausmai ir gražios dienos, atrodo, bet kada gali praeiti, dėl to daina pavadinta „Dar metus“ – tai yra mano noras ir užslėptas prašymas. Ji prasideda nuo subtilaus pianino, užauga iki roko koncerto ir baigiasi tais pačiais dviem žodžiais.“

Vilius Popendikis gali pasidžiaugti ne viena savo autorine daina, o tarp jų – ir keli puikiai žinomi lietuviški hitai, tokie kaip „Tu man šiek tiek patinki“ ir „Ji mergina“.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

8 Kambarys © Lukas Gricius

Dainą „Niekada“ pristatantis 8 Kambarys: „Norime, kad klausytojai žinotų, ką išgyvename viduje“

Visi esame įsitikinę, kad geriau niekada nesakyti niekada. Ne kartą esame pažadėję sau: „ne, niekada“ ir vėl sugrįžę prie to paties. Taip, pasak grupės „8 Kambarys“ narių Deivido Alejūno-Corsalio ir Karolio Talučio-Talaz, pristatančių naujausią kūrinį „Niekada“, dažniausiai veikia meilė. „Tai yra labai žmogiška, todėl kiekvienas šį kūrinį supras ir atras save“, – sako jie.

LIETUVA
Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS