Vidas Bareikis dvejus metus kurtą albumą pristato neįprastu būdu: vyksta slaptosios perklausos

Vidas Bareikis
Vidas Bareikis © M.Repečka
Vienas populiariausių Lietuvos atlikėjų Vidas Bareikis vėl maloniai stebina savo klausytojus. Net dvejus metus brandintą naujausią albumą „žmogumi orkestru“ vadinamas dainininkas pristato neįprastu būdu.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pats albumas interneto platybėse pasirodys tik kovo 30-ąją, bet V.Bareikio gerbėjai šešiuose Lietuvos miestuose turi galimybę su naujausia V.Bareikio kūryba susipažinti gerokai anksčiau.

„Šio turo laukiau net dvejus metus ir labai džiaugiuosi, kad jis vyksta. Pirmiausia dėl to, kad net du kartus dėl pandemijos teko nukelti akustinius susitikimus su žiūrovais mano mylimuose mažuosiuose Lietuvos miestuose. O antra – dėl naujojo formato, kurį sugalvojome. Pamaniau, kad žmonėms patiks toks intriguojantis renginys, kuriame gali išgirsti beveik visą naująjį albumą, kol jo dar negirdėjo kiti ir naujų dainų nėra jokiose platformose, – sako Vidas. – Po pirmųjų trijų koncertų galiu pasakyti, kad ši idėja pasiteisino šimtu procentų. Koncertuose vyrauja kažkokia nauja, dar nejausta atmosfera ir žmonės labai šauniai reaguoja į naujuosius mano kūrinius. Pirmą kartą skambančios dainos sutinkamos tarsi jau žinomi hitai. Tai įkvepia su nekantrumu laukti paties albumo pasirodymo.“

Atlikėjo sukurta intriga, regis, išties pasiekė tikslą: jau po pirmųjų koncertų Plungėje, Mažeikiuose ir Jonavoje socialiniuose tinkluose paplito naujųjų kūrinių ištraukos, o kai kuriuos jų žiūrovai jau dabar vadina būsimaisiais vasaros hitais.

„Laukiamiausias metų muzikinis įvykis.“ „Šis albumas yra tikras reiškinys.“ „Kunigundai – šakės…“. „Dėl šio koncerto važiavau per visą Lietuvą ir tikrai buvo verta!“ Tokiais komentarais dalijasi V.Bareikio klausytojai, apsilankę slaptose naujojo albumo perklausose.

Kol albumas viešai nepasirodė, kūrybingasis scenos chuliganas kovo 24 dieną aplankys Panevėžį, kovo 25 d. – Alytų, o turą pabaigs kovo 26 dieną grandioziniu koncertu Palangos koncertų salėje.

„Labai pasiilgau savo gerbėjų iš pajūrio ir kviečiu į Palangą visus to krašto žmones. Bus neeilinis koncertas, kurio negalima praleisti. Juk laukėme to net dvejus metus!“ – kalba V.Bareikis.

Palangoje jo kūrybos gerbėjų laukia net dviejų valandų linksmas ir betarpiškas koncertas, kuriame jie ne tik pirmieji išgirs naujausią albumą, bet ir turės progą gyvai pabendrauti su atlikėju „klausimų-atsakymų“ sesijoje bei išgirsti jau kultiniais tapusius hitus: „Nervai“, „Ežero dugne“, „Pusvalanduko“, „Aš nepamesiu savo dainos“ ir daugelį kitų.

Naujausias Vido Bareikio albumas – jau nuo kovo 30 dienos visose interneto platformose.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

8 Kambarys © Lukas Gricius

Dainą „Niekada“ pristatantis 8 Kambarys: „Norime, kad klausytojai žinotų, ką išgyvename viduje“

Visi esame įsitikinę, kad geriau niekada nesakyti niekada. Ne kartą esame pažadėję sau: „ne, niekada“ ir vėl sugrįžę prie to paties. Taip, pasak grupės „8 Kambarys“ narių Deivido Alejūno-Corsalio ir Karolio Talučio-Talaz, pristatančių naujausią kūrinį „Niekada“, dažniausiai veikia meilė. „Tai yra labai žmogiška, todėl kiekvienas šį kūrinį supras ir atras save“, – sako jie.

LIETUVA
Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS