Soliaris pristato solinę dainą „Dar viena klaida“: kūrinys kardinali duetų su SEL ir OG Version priešingybė

Soliaris
Soliaris / Asmeninis albumas
Po itin ilgos pertraukos atlikėjas Soliaris pristato savo solinę dainą “Dar viena klaida”. Ši daina kardinaliai skiriasi nuo bendrų dainų, kurias Soliaris įrašė su grupe SEL ir atlikėju OG Version.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Visiems yra įprasta, kad gruodžio mėnesį atlikėjai pristato arba kalėdines arba tiesiog linksmas dainas. O štai atlikėjo Soliario daina pasižymi lyriškumu ir jautriu tekstu. Ji turėtų patikti tiems, kurie šį švenčių laikotarpį skiria apmąstymams, savo kelio paieškoms ir naujai pradžiai.

„Dainos tekstas yra pozityvus. Visi mes darome klaidų ir jų kelyje pasitaiko daug, tačiau visada siekiame jas ištaisyti, arba iš jų pasimokyti. Būtent apie tai ir yra ši daina. Manau, ji labai tinkama metų galui, kai galime apgalvoti apie save, savo jausmus, svajones”, – sako naują dainą pristatantis Soliaris.

Tai yra vienas iš tų retų atvejų, kai dainą kūrė ne pats atlikėjas. Soliariui patiko Vytauto Bikaus sukurta daina.

Pradžioje buvo planuota, kad daina bus pristatyta rudenį, tačiau atlikėjas su dainos kūrėju ilgai derino muzikinį skambesį, todėl daina ir pasirodė šiuo šventiniu laikotarpiu. Vis dėlto atlikėjas tikisi, kad ji nepasimes švenčių šurmulyje ir suras savo kelią į gerbėjų širdis.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

8 Kambarys © Lukas Gricius

Dainą „Niekada“ pristatantis 8 Kambarys: „Norime, kad klausytojai žinotų, ką išgyvename viduje“

Visi esame įsitikinę, kad geriau niekada nesakyti niekada. Ne kartą esame pažadėję sau: „ne, niekada“ ir vėl sugrįžę prie to paties. Taip, pasak grupės „8 Kambarys“ narių Deivido Alejūno-Corsalio ir Karolio Talučio-Talaz, pristatančių naujausią kūrinį „Niekada“, dažniausiai veikia meilė. „Tai yra labai žmogiška, todėl kiekvienas šį kūrinį supras ir atras save“, – sako jie.

LIETUVA
Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS