Skamp hitui „Coming Home for Christmas“ – dvidešimt metų: daina suskambės kalėdiniame koncerte

Skamp
Skamp / Asmeninis albumas
Skamp
Skamp / Asmeninis albumas
Jau daugiau nei 23 metus koncertuojanti trijulė – Erica Jennings, Victoras Diawara ir Vilius Alesius – kviečia į „Skamp“ kalėdinį koncertą. Jame, be abejonės, skambės ir šiemet dvidešimtmetį skaičiuojantis šventinis hitas „Coming Home for Christmas“.

„Esu be galo laiminga, kad ši daina išlaikė laiko testą ir vis dar gerai skamba šių dienų kontekste“, – džiaugiasi Erica Jennings ir prisimena, kaip gimė ši jau mažyte legenda tampanti daina.

Iš pat pradžių daina buvo net ne apie Kalėdas

Grupė karjeros pradžioje daugybę valandų praleisdavo automobilyje, važiuodami iš koncerto į koncertą visoje Lietuvoje. Ilgą laiką kelyje dažniausiai vainikuodavo nauja kūryba. Vienoje iš tokių kelionių Ericos mintyse ėmė suktis tekstas: „I‘m coming home, stars shine bright, I‘m coming home tonight…“

„Išties dainos idėja užgimė ne per Kalėdas ir iš pradžių ji netgi nebuvo apie grįžimą namo būtent Kalėdoms, tačiau toliau bekuriant priedainį gimė mintis sukurti hitą didžiosioms metų šventėms“, – „Coming Home for Christmas“ atsiradimo istoriją prisimena E.Jennings.

Tarp priedainių E.Jennings dainuoja apie šventinį džiaugsmą ir nupiešia tobulą kalėdinį paveikslą. Kaip ir dainos tekstas, taip ir jos melodija gimė spontaniškai: „Taip yra su didžiąja dauguma mūsų dainų – jeigu gimsta, tai gimsta greitai“, – kūrybinį procesą su „Skamp“ nupasakoja Vilius Alesius.javascript:”;

Spalvingiausias koncertas amžiaus prasme

Gruodžio 27 d. menų fabrike „Loftas“ tradiciškai vyks kalėdinis „Skamp“ koncertas. Grupė po pertraukos kviečia vėl susiburti, pasidalinti dėmesiu ir meile: „Tai bus kalėdinis koncertas už du metus, tad pažadame ir daug hitų, ir šokių“, – sako „Lofto“ šeimininkas Victoras Diawara.

„Amžiaus prasme tai yra bene spalvingiausias koncertas. Visos kartos ateina klausytis mūsų ir kalėdinių dainų, su šeima ir draugais smagiai paminėti didžiausių metų švenčių“, – sako Vilius Alesius.

Tai bus jau 11-os „Skamp“ Kalėdos, tačiau trijulė šią šventę kartu mini nuo pat grupės susikūrimo – jau daugiau nei 23-jus metus: „Mes tiesiog visi labai mėgstame Kalėdas“, – šypsosi Erica.

Pasidalink:

NAUJIENOS