Sisters On Wire „Mėlyna Mėlyna“: grupė muzikinį pamatą jau pasistatė

Sisters On Wire Mėlyna Mėlyna
Sisters On Wire / Kadras iš klipo „Mėlyna Mėlyna"
Sisters On Wire Mėlyna Mėlyna
Sisters On Wire / Kadras iš klipo „Mėlyna Mėlyna"
REVIU tęsia M.A.M.A. 2020 nominacijų apžvalgas. Penktojoje apžvalgoje – kategorijai „Metų daina" nominuotas Sisters On Wire singlas „Mėlyna Mėlyna".

Svajingiausia 2020 metų daina. Bendrai kalbant, Sisters on Wire šiemet tikrai pasistengė ir įrodė, ko yra verti. Kaip muzikoje sakoma, pirmasis geras singlas yra tono nustatymas, antruoju turi įrodyti savo vertę, o trečiuoju – ją patvirtinti.

Grupė užtikrintai perėjo šiuos etapus, paėmė klausytojų ausis, o dabar, rodos, pats laikas skinti darbo vaisius – laukti apdovanojimų. Sėkmingumu ir muzikos bei tekstų kokybe pasižymėjo visi išleisti kūriniai: „Taip jau gavosi“, „Mėlyna mėlyna“ ir „Ten esi tu“.

Nominaciją gavo populiariausia lietuviška vasaros daina „Mėlyna mėlyna“. Sinestezinius pojūčius išvystę klausytojai turėtų nesunkiai įsivaizduoti ir matyti mėlyną spalvą girdint šią dainą.

Atmosfera, vokalo švelnumas ir iš dainos sklindanti ramybė nukelia prie jūros ar paguldo ant žemės šiltą vasaros naktį priešais dangų. Daina paperka pagrindinio vokalisto nuoširdumu balse, dainoje nėra nieko suvaidinto – viskas be galo tikra ir žmogiška.

Ramybę kuria sintezatoriai, garso efektai, aiduose skęstantis vokalas, muzikinę mintį papildanti solinė gitara ir tolygi harmonija, be didelių išraiškingų garso kontrastų. Tekste sąmoningai pagal rimą įkomponuoti ir žodžiai, prieštaraujantys kalbos kirčiuotei, pvz., „kérai“, o tai suteikia daugiau lankstumo dainai.

Grupė muzikinį pamatą sau jau pasistatė, užsikėlė kartelę, todėl apdovanojimas būtų labai į temą. Kūrinį palaikyti reikėtų dėl meniško darbo su garsu, sugebėjimo prasiskverbti į klausytojo vidų ir teigiamos emocijos siuntimo.

Pasidalink:

NAUJIENOS