Niko Barisas išleidžia dainą „Sausio 32“: „Nebesivaikau idėjos sukurti hitą“

Niko Barisas
Niko Bariso dainos „Sausio 32“ vaizdo klipo akimirka © Martynas Stankaitis
Niko Barisas
Niko Bariso dainos „Sausio 32“ vaizdo klipo akimirka © Martynas Stankaitis
Pastarieji pora metų Niko Barisui buvo gana nelengvi tiek kūryboje, tiek asmeniniame gyvenime. Atlikėjas buvo apie tai užsiminęs prieš tai, bet tik dabar išdrįso kalbėti garsiai. Premjera „Sausio 32” yra tik pati pradžia to, ką Niko yra paruošęs šiems metams.

Niko Barisas atvirai sako, kad pastarieji metai jam buvo itin nelengvi – buvo nemalonių patirčių, praradimų bei išgyvenimų. Tačiau nėra to blogo, kas neišeitų į gerą, visos patirtys tapomi pamokomis bei įkvėpimu ieškoti kažko naujo. Atlikėjas pasakoja, kad tai turėjo labai didelės įtakos ne tik jam, kaip žmogui, bet ir jo kūrybai.

„Pagaliau atėjo laikas, kai noriu, galiu ir išdrįsau papasakoti apie tai, ką išgyvenau, patyriau ir išmokau per 2020 ir 2021 metus, kurie buvo sunkiausi mano gyvenime. Per kelis metus ne tik, kad išsigryninau savo mintis ir kas aš esu, tačiau ir savo skambesį, ką noriu savo kūriniuose papasakoti ir nebestatau savęs į jokius rėmus. Nebesivaikau hitų ir minčių juos gaminti, kuriu tai ką noriu, ką jaučiu ir, jeigu bent dalelė žmonių galės susitapatinti su nauju manimi, tai yra viskas ko man reikia“, – pasakoja Niko Barisas.

Kartu su daina Niko Barisas pristato ir muzikinį klipą, kurio idėją išgvildenti ir įgyvendinti padėjo videografas bei įvairių video kūrėjas Edvinas Navickas, geriau žinomas kaip the3dvinas. Edvinas ir Niko yra ilgamečiai draugai, todėl klipo idėja gimė labai organiškai – tiesiog dalinantis mintimis kaip turėtų jis atrodyti dar besiklausant dainos demo versijos.

„Klipo idėja yra itin paprasta – tai yra mano dienos eiga. Aš atsikeliu, važiuoju į studiją, leidžiu laiką su draugais, tik šios dienos pabaiga yra kitokia. Ji pasibaigia „M.A.M.A. muzikos apdovanojimuose“. Labai džiaugiuosi, kad pavyko šią idėją sugalvoti ir įgyvendinti būtent su Edvinu – jis labai talentingas ir turi matymą kaip viskas turi atrodyti. Tikrai labai nuoširdžiai džiaugiuosi šiuo klipu.“ – dalinasi Niko Barisas – „Šis kūrinys ir klipas yra tik pradžia į tai, kas laukia šiais metais. Su komanda turime išsikėlę nemažai tikslų ir labai tikiuosi, kad bent jau daugumą iš jų mums pavyks įgyvendinti.“

Šiems metams Niko Barisas ruošia daug dalykų, bet dar per daug garsiai jais nesidalina. Kai ateis laikas, apie viską bus papasakota ir pasidalinta.

O dabar kviečiame pasiklausyti naujausią kūrinį „Sausio 32” ir pasižiūrėti jam sukurtą klipą:

Pasidalink:

NAUJIENOS