Netikėtas duetas: Monique ir Jautì pristato dainą apie „paskutinius pirmus kartus“

Monique ir grupė Jauti / Asmeninis albumas
„Pirmi kartai“ – antrasis singlas iš netrukus pasirodysiančio grupės „jautì“ kolaboracijų albumo „Meilė“, įrašytas drauge su atlikėja Monika Pundziūte – Monique. „Mes – lyg galinga cheminė reakcija“ – sako dviejų, visiškai skirtingų žanrų atlikėjai, pristatydami bendrą dainą ir jai skirtą klipą.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Tai – daina apie „paskutinius pirmus kartus“, kuomet randi savo žmogų ir nenori nieko kito ieškoti.“ – pagrindinę kūrinio mintį atskleidžia netikėtas duetas. „Jautì“ nariai teigia, jog šis singlas yra išskirtinis: „Daina „Pirmi kartai“ yra sunkiausias ir intensyviausias kūrinys albume.“

Žaismingame ir charizmatiškame kūrinyje atsiskleidžia 2000-ųjų ir šiuolaikiškos muzikos skambesys – instrumentines partijas įkvėpė pop punk ir matematinio roko muzikos stiliai, o vokale atsispindi dabartinių laikų atlikėjos Olivia Rodrigo įtaka. „Buvo labai įdomu rašyti dainą kartu su Monika ir pamatyti, kokį skambesį kartu sukursime. Monika atliko labai stiprų vokalinį performansą“ – singlo kūrimo eigą komentuoja „jautì“. „Jeigu reikėtų įvardinti ramiausią dalį, tai buvo dainos rašymas. Užtruko ilgai, bet kai tiek žmonių įdeda dalį savęs – sunku iš to padaryti vienį. Bet mums pavyko.“ – džiaugiasi Monique.

Techninį kūrinio skambesį muzikantai patikėjo Ymir Audio studijos prodiuseriui Snorre Bergerud, o unikalią vaizdo klipo idėją išpildė režisierius Shukowski. „Ši daina priminė muziką, kurios klausiau vaikystėje, visokius „blink–182“. Tai atrakino prisiminimą apie mano mėgstamiausią sportą – kvadratą, žaidimo didžiules emocijas, priešus, draugystes, meiles, visokius akrobatinius kamuolio išvengimus, pagavimus, kurie gal iš tikro ir nebuvo tokie wow, kaip tuomet atrodė.

Gal šitas klipas yra tiesiog dar vienas bandymas grįžti į nerūpestingą vaikystę ir pasidalinti prisiminimais su dabartiniais vaikais, o bendraamžių paklausti: seni, o prisimeni kaip pliekdavom kvadratą?“ – svarsto klipo kūrėjas. Iš tiesų, dinamiškame dainos „Pirmi kartai“ vaizdo klipe atlikėjai komiškai vaizduoja lietuviška klasika tapusį mokyklinį žaidimą – kvadratą.  „Klipo idėja – atkartoti 2000-ųjų mokyklinius miuziklus, kuriuose viskas perdėtai dramatiška.“

Prisimindami klipo filmavimo procesą, atlikėjai vieningai teigia, jog šis projektas įsiminė ilgam: „Viso klipo filmavimo metu linksminomės – po ilgo laiko vėl žaidėme kvadratą, maivėmės, valgėm picas. Žinoma, visos dienos darbas nuvargino, tačiau buvo tikrai smagu“ – sako grupės „jautì“ nariai. „Buvo nesveikai linksma. Paprastai dirbu viena, tad šis projektas įnešė daug naujų įspūdžių į man įprastą ritmą. Tai, ką mums pavyko padaryti, nepavyktų su niekuo kitu, tik su „jautì““ – mintimis dalijasi Monique.

Naujame „jautì“ albume klausytojai galės išgirsti ne tik kūrinį „Pirmi kartai“, bet ir anksčiau išleistą singlą „Pražys“ su Gabriele Vilkickyte – ši daina muzikos platformose buvo perklausyta net 200 tūkst. kartų. Albumą „Meilė“ atlikėjai pristatys gegužės 21 dieną, „Compensa“ koncertų salėje – didžiausiame savo koncerte iki šiol.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

8 Kambarys © Lukas Gricius

Dainą „Niekada“ pristatantis 8 Kambarys: „Norime, kad klausytojai žinotų, ką išgyvename viduje“

Visi esame įsitikinę, kad geriau niekada nesakyti niekada. Ne kartą esame pažadėję sau: „ne, niekada“ ir vėl sugrįžę prie to paties. Taip, pasak grupės „8 Kambarys“ narių Deivido Alejūno-Corsalio ir Karolio Talučio-Talaz, pristatančių naujausią kūrinį „Niekada“, dažniausiai veikia meilė. „Tai yra labai žmogiška, todėl kiekvienas šį kūrinį supras ir atras save“, – sako jie.

LIETUVA
Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS