Lukiškių kalėjimo cerkvėje – „Golden Parazyth“ koncertas: toks pasirodymas bus pirmas grupės karjeroje

Golden Parazyth
Golden Parazyth © D.Babenskas
Golden Parazyth
Golden Parazyth © D.Babenskas
Karo dienos eina, bet turime gyventi savo gyvenimą ir prižiūrėti save. Įkvėpimo ir socialinio kontakto reikia nuolatos. Vilniaus miesto laukia dar vienas gražus pasirodymas Lukiškių kalėjimo cerkvėje. Ketvirtadienį, kovo 24 d. Šv. Mikalojaus Stebukladario cerkvės mūrą šildys ir šviesą savo pasirodymu dovanos „Golden Parazyth“.

Tai bus pirmas toks kartas Giedriaus Širkos karjeroje, kai šalia nebus jokių kitų instrumentų, tik kolegos Tomo Dičiūno pirštai ant klavišų.

Gyvas „Golden Parazyth“ pasirodymas ir energija


Tokiame formate „Golden Parazyth“ skambės visai kitaip. Pats Giedrius – didelis ir prisiekęs Prince’o fanas. Galite tik įsivaizduoti, kaip skambės apnuoginta „Golden Parazyth“ kūryba, seni geri hitai, vėlyvos nakties pasakos ir albumas „Empatijos“.

Golden Parazyth – Eik Šviesos Ieškot (Lyric Video)


Šviesa – raktinis „Golden Parazyth“ kūrybos žodis. Jie sugeba rasti kelią net ir į daugiausia sluoksnių turinčią širdį. Dabartiniame laike, kai viskas taip niūru, jų muzika sugeba įjungti viltį ir šviesą net tamsiausiame sielos kambaryje. Net ir tada, kai atrodo, jog nebėra prasmės kurti ir būti.

„Motyvacija yra keistas dalykas. Važiuoji automobiliu, išgirsti ukrainiečių „DakhaBrakha“ gabalą „BABY“ ir imi nejučia ašaroti. Tada muzika dar kartą primena svarbiausią dalyką – reikia nesustoti ir eiti į priekį. Gyvenimas nėra vakarėlis, gyvenimas yra vakarėlis su žaizdomis“, – sako Giedrius Širka.

Gyvi pasirodymai šiuo metu yra ta šviesa, kurios visiems reikia, ji praskaidrina dienas ir leidžia bent valandai atsitraukti nuo tamsos, įsitikinęs vokalistas: „Kaip ir per amžius, bet koks gyvas pasirodymas – teatro, šokio, muzikos, mums padeda atitrūkti nuo kasdienybės, pasijusti kitaip, permąstyti dalykus. Aš tikiu meno galia, nors jis ir nebūtinai išgelbės pasaulį.“

Tai bus jau ketvirtasis vasarį Lukiškėse pradėtos „Piano & A Microphone“ serijos koncertas. Šį formatą, kai žiūrovai aplink atlikėją sėdi 360 laipsnių kampu, jau išbandė Gabrielė Vilkickytė, Alina Orlova ir Giedrė. Jau paskelbta, kad kitą ketvirtadienį šį formatą išbandys Kabloonak. Kaip ir nuo kiekvieno šios serijos koncerto, pajamos, surinktos už bilietus į „Golden Parazyth“ vakarą, bus skirti Ukrainai ir jos žmonėms.

Šv. Mikalojaus Stebukladario cerkvėje gyva muzika skamba vis dažniau. Pavydėkite tam, kas spės nusipirkti bilietą ir tilpti į cerkvę. Šį ketvirtadienį sostinėje nebus gražesnio pasirodymo nuraminti sielai ir tiesiogiai prisidėti prie Ukrainos žmonių gerovės.

Organizatoriai primena, jog šį sezoną „Piano & A Microphone“ formate dar pasirodys daug žinomų Lietuvos atlikėjų. „Kabloonak“, Domantas Starkauskas iš grupės „Abudu“, Džiugas Širvys iš „jautì“, Migloko – tik dalis tų, kurie tokiame vaidmenyje bus pirmą ir gal paskutinį kartą savo karjeroje. Renginių metu būtina dėvėti medicininę kaukę. Taip pat svarbus žmonių sąmoningumas ir kitos asmeninės apsisaugojimo priemonės.

Pasidalink:

NAUJIENOS