Lukiškių kalėjime „Piano & A Microphone” formatą išbandys Kabloonak

Jonas Narbutas-Kabloonak
Jonas Narbutas-Kabloonak / Asmeninis albumas
Jonas Narbutas-Kabloonak
Jonas Narbutas-Kabloonak / Asmeninis albumas
Vilniaus miesto ketvirtadienio vakarą laukia dar vienas jaukus ir tikras pasirodymas. Toks, kokio šiuo laiku labiausiai reikia. Balandžio 7 d. Šv. Mikalojaus Stebukladario cerkvėje pasirodys melancholijos dainius ir itin savitas kūrėjas Jonas Narbutas-Kabloonak. Graži „Piano & A Microphone“ koncertų serijos Lukiškių kalėjime tąsa.

Tai bus jau šeštasis vasarį užgimusios serijos pasirodymas. Šio, kaip ir kitų „Piano & A Microphone“ koncertų pajamos bus skirtos drąsiems siaubingą tragediją išgyvenantiems Ukrainos žmonėms. Dabar mūsų finansinė, humanitarinė ir moralinė parama yra tokia pat svarbi kaip karo pradžioje. Privalome padėti tais būdais, kuriais galime.

Jono kasdienybėje kūrybos šiuo metu mažai dėl visiems suprantamų priežasčių. Bet, kaip sako pats, muzika veikia kaip terapijos forma: „Dabar svarbūs ne tekstai ar apibrėžtos temos. Kadangi dažnai rašau tai, apie ką mąstau, o šiuo metu mintyse karo siaubas, toks darbas dabar nevyksta. Visai kita – garsiniai ir instrumentiniai užsiėmimai, kurie raminančiai veikia. Kai pritrūksta žodžių, kalba jausmai. Muzika – gryniausias jausmų konvertuotojas.“

Kabloonak – Piano Out of Tune


Kabloonak yra besikalančio pavasario ir melancholijos dainius, kurio muzika tinka ir pilkiems, ir spalvotiems vakarams. Jo dainos gyvena kažkur palėpėje ar šešėlį mėgstančiame kampe. Jono Narbuto muziką galima nešiotis kišenėje ar klausytis prisikišus visai arti ausies. Tokiame formate šiltą guolį primenanti muzika suskambės naujai. Įpratęs laikyti rankose gitarą ir vasarą išbandęs didžiąją Lukiškių sceną atviram ore, dabar muzikantas vieno instrumento ir svajingo vokalo pagalba kurs ryšį su kiekvienu iš mūsų. Jonui pačiame cerkvės centre talkins tik fortepijonas, mikrofonas ir talentingas pianistas Giedrius Nakas. Tokio koncerto Jonas dar niekada nėra turėjęs ir tai intriguoja.

Kabloonak yra vertas tokio vakaro ir geros patirties. Artistas, vieta, nuotaika. Ši koncertų serija ir formatas yra įkvėptas legendinio Prince‘o albumo „Piano & A Microphone 1983”. Šv. Mikalojaus Stebukladario cerkvė pati padiktuos vakaro spalvą ir emociją kiekvienam žiūrovui, kuris atlikėją stebės 360 laipsnių kampu. Galbūt išgirsime ir garsus iš balandžio pabaigoje pasirodysiančio Kabloonak albumo „Miniature“.

Kabloonak – Bruises On Her Legs

„Ar tas stebukladario stebuklas įvyks – pamatysime, tačiau ir be jo, manau, jog šios lokacijos pridėtinė vertė kuriant pakilią ir intymią atmosferą yra milžiniska. Juk tokios erdvės ir buvo kurtos balsui sklisti. Noriu pats čia išgirsti savo balso aidą“, – sako Kabloonak.

Išskirtinėje „Piano & A Microphone“ serijoje save jau išbandė Gabrielė Vilkickytė, Alina Orlova, Giedrė, „Golden Parazyth“ ir Monika Linkytė. Patvirtinta, kad kitą ketvirtadienį šiame formate pasirodys ir „Abudu“ siela Domantas Starkauskas. Domantui tai taip pat bus pirmas toks kartas karjeroje. Šv. Mikalojaus Stebukladario cerkvėje „Piano & A Microphone“ serija tęsis iki gegužės 5 dienos.

Organizatoriai primena, jog šį pavasarį „Piano & A Microphone“ dar išvysime Migloko ir Džiugą Širvį iš „jautì“. Jau patvirtinta, kad ši išskirtinė koncertų serija bus pratęsta ir rudenį. Bilietus į visus Lukiškių kalėjimo renginius platina oficialus bilietų platintojas „Bilietai LT“.

Pasidalink:

NAUJIENOS