Justinas Jarutis skelbia vasaros koncertą Palangoje: skambės būsimo albumo hitai

Justinas Jarutis
Justinas Jarutis © D. Dambrauskas
Vienas mylimiausių Lietuvos atlikėjų Justinas Jarutis šią vasarą planuoja tik vieną koncertą pajūryje ir jis vyks liepos 16 d. Palangoje, Žiemos aikštėje. Čia po atviru dangumi ir taip arti jūros skambės žinomiausios atlikėjo dainos ir būsimi hitai iš būsimo naujo albumo.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

J.Jarutis savo solinę karjerą pradėjo 2018-aisiais. Tais pačiais metais išleido ir debiutinį albumą, pavadintą savo vardu, jame visos dainos – anglų kalba. Atrodė, kad angliškai kurti Justinui lengviau ir natūraliau, visgi 2020-ųjų pradžioje jis visus nustebino išleidęs pirmą lietuvišką dainą „Tavęs“.

Melancholiškas kūrinys greitai įsitvirtino populiariausių muzikos kūrinių sąrašuose ir gerbėjų grojaraščiuose. Vėliau sekė ir nemažesnės sėkmės sulaukę kūriniai „Savęs“ bei „Rami“, galiausiai nugulę antrajame atlikėjo soliniame albume „Tavęs Manęs Savęs“, įrašytame tik lietuvių kalba.

Nuolat naujo skambesio ir formų ieškantis atlikėjas nenustoja stebinti savo kūryba ir naujais hitais. Su Jessica Shy įrašytas „Rugpjūtis“ užkariavo praeitos vasaros garsiakalbius, o šių metų M.A.M.A. apdovanojimuose pelnė metų dainos nominaciją.

Praėjus vos porai savaičių po vienų svarbiausių muzikinių apdovanojimų, J.Jarutis pristatė jau ketvirtą bendrą kūrinį su Jessica Shy „Ar Įsileisi“, o balandžio mėnesį – su grupe „jautì“ įrašyta dainą „Grįšiu“, kurią, neabejotinai, šią vasarą girdėsime dažnai grojant ir radijo eteryje bei savo mėgstamiausių dainų grojaraščiuose.

Vienas populiariausių šių dienų Lietuvos atlikėjų Palangos koncertui ruošia ypatingą programą, kurioje – ir puikiai pažįstami hitai, užkariavę klausytojų širdis, ir dainos iš rudenį pasirodysiančio naujo albumo.

„Koncertai po atviru dangumi visada yra ypatingi, o Palangoje, kur susirenka žmonės iš visos Lietuvos, visada juntama ypatinga energetika ir nepakartojama nuotaika. Labai laukiu šio vasaros susitikimo, ruošiuosi jam ir tikiu, kad tai bus vienas įsimintiniausių šios vasaros vakarų“, – sako atlikėjas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

8 Kambarys © Lukas Gricius

Dainą „Niekada“ pristatantis 8 Kambarys: „Norime, kad klausytojai žinotų, ką išgyvename viduje“

Visi esame įsitikinę, kad geriau niekada nesakyti niekada. Ne kartą esame pažadėję sau: „ne, niekada“ ir vėl sugrįžę prie to paties. Taip, pasak grupės „8 Kambarys“ narių Deivido Alejūno-Corsalio ir Karolio Talučio-Talaz, pristatančių naujausią kūrinį „Niekada“, dažniausiai veikia meilė. „Tai yra labai žmogiška, todėl kiekvienas šį kūrinį supras ir atras save“, – sako jie.

LIETUVA
Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS