Jessica Shy pristato dainą „Šokam lėtai“: tai pirmasis singlas iš artėjančio debiutinio albumo

Jessica Shy
Jessica Shy © Tomas Laurinavičius
Jessica Shy
Jessica Shy © Tomas Laurinavičius
Jessica Shy savo klausytojams dovanoja naują kūrinį „Šokam lėtai“ kartu su vaizdo klipu, kuriame atsispindi miesto šurmulys ir šokio motyvai.

Tai pirmasis atlikėjos singlas iš šį mėnesį pasirodysiančio debiutinio albumo „Apkabinti prisiminimus“, ilgai lauktas po 2021-uosius garsiai palydėjusio „Rugpjūčio“, kurį dainų autorė kartu su Justinu Jaručiu pristatė dar vasarą.

„Rašydama savo dainų tekstus ir melodijas visuomet ieškau kitų, naujų spalvų savo kūryboje ir žinau, jog ši daina išsiskirs iš iki šiol išleistų kūrinių“, – dalijasi Jessica.

„Dainoje jaučiamas devintojo dešimtmečio prieskonis, kartu su juo norisi iš lėto linguoti į ritmą pagal neįpareigojančius žodžius. Rašydama dainą įsivaizdavau kaip naktį važiuoju tamsiomis gatvėmis – „kol baigia jau užmigti mano miestas“ – praradusi laiko nuovoką su žmogumi šalia manęs, kai niekas nežino, kur šią minutę esu ir kaip jaučiuosi“, – apie dainos reikšmę pasakoja atlikėja.

„Šokam lėtai“ muzikiniame klipe Jessica įkomponavo ir asmeninius vaizdo įrašus iš kelionės Čikagoje, kur užfiksavo naktinį miesto gyvenimą.

„Esu dėkinga filmavimo komandai, kurie prisidėjo prie dainos muzikinio klipo, interpretuodami dainą savaip. Manau, jog kūrinio vizualai puikiai papildo muziką, sukurdami kinematografišką, filmo aikštelę primenančią erdvę miesto fone“, – šypsosi Jessica. 

Šiais metais Jessica Shy yra nominuota  „Metų popatlikėjos“ ir „Metų dainos“ M.A.M.A apdovanojimų nominacijose.

Atlikėja atskleidžia, kad jos debiutinį albumą sudarys 8 dainos, kurios klausytojui leis nardyti tarp įvarių nuotaikų ir minčių. Albumą leidžia „OpenPlay“ įrašų kompanija. O jau pirmadienį dainininkė paskelbs apie vieną didžiausių bendrų projektų kartu su Justinu Jaručiu.

Pasidalink:

NAUJIENOS