Jazzu premjera: po daugiau nei pusės metų pertraukos atlikėja grįžta su kūriniu „Sapnas“

Jazzu
Jazzu © Tomas Adomavičius
Jazzu
Jazzu © Tomas Adomavičius
Viena garsiausių šalies atlikėjų, savo atvirumu kerinti tūkstančius klausytojų, Justė Arlauskaitė-Jazzu po prieš pusmetį sudrebinusio hito „Vasara“ pristato naujausią savo kūrybą – dainą „Sapnas“. Pasak atlikėjos, nauja daina yra apie labai stiprų jausmą ir besąlygišką meilę.

Dar praėjusią savaitę socialiniuose tinkluose užminusi mįslę apie naują kūrinį, atlikėja šiandien pristato dainą „Sapnas“. Tiesa, naujoji daina pavadinta tokiu pačiu pavadinimu, kaip ir vasario 14 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyksiantis šou elementais papildytas atlikėjos solinis koncertas.

Pasakodama apie kūrinį „Sapnas“, atlikėja labai atvira – čia sudėjo begalybę savo jausmų ir išgyvenimų, kurie prisidėjo prie pačios vidinių pokyčių ir augimo.

„Daina apie labai stiprų jausmą, besąlygišką meilę, kuri niekada neišeis, ji gali tik transformuotis. Gyveni gyvenimą, atrodo, jau tai praėjo, prisimeni įvykius kaip pro rūką, kaip sapną… Bet jie įspaudė žymę tavo širdyje, iš esmės tave pakeitė ir niekada nebebūsi toks, koks buvai. Taip ir augame – reikia visokių jausmų ir patirčių, kad galėtum pasakyti – aš išties gyvenau“, – apie dainą pasakoja Jazzu.

Atlikėja neslepia, kad ši daina gimė ypatingu laikotarpiu – kai atėjo metas paleisti tam tikrą etapą bei siekti gražesnio rytojaus.

„Rašiau šią dainą sielos gijimo laikotarpiu, tai daina apie ėjimą į šviesą, apie grįžimą į save, savo šaknis, apie tai, kad etapas, santykiai, kad ir kokie jie bebūtų, brandina ir augina, bet negali pamesti savęs. Kartais žmogų reikia tiesiog paleisti ir suprasti, kad ne viskas – mūsų valioje. Į kiekvieną etapą reikia žiūrėti su dėkingumu ir kurti geresnį save ir gražesnį rytojų. O gal gyvenimas ir yra tik sapnas, žaidimas? Nežinau, bet skaudinančios patirtys atveria kūrybai, o kūryba man yra gijimas, mano pabėgimas. Tikiuosi, klausytojai išgirs mano širdies vibracijas“, – atvirai kalba Jazzu.

Dainininkė po ilgos pertraukos surengs naują, nematytą koncertą Kauno „Žalgirio“ arenoje „Sapnas“. Meilės dieną, vasario 14-ąją, šou elementai subtiliai susipins su mistika, užburs netikėti apšvietimo sprendimai, tikrovė susijungs su iliuzija, garsas pasieks giliausias sielos gelmes, o veiksmas scenoje perkels į kitą, lygiagretų laiką, kuriame nėra ribų fantazijai ir atradimams. 

„Jūs net neįsivaizduojate, kaip aš pasiilgau koncertų arenose. O dabar tas džiaugsmas dvigubas, nes pristatysime per karantiną užlaikytos, prisikaupusios naujos muzikos. Pats koncerto konceptas apgalvotas ir susapnuotas, juk ne šiaip sau šį koncertą pavadinau „Sapnas“, – intriguoja pozityviai nusiteikusi Jazzu.

Atlikėja jau vasario 5 d. surengs koncertą Londone, o po didžiausio pastarojo meto koncerto Kauno „Žalgirio“ arenoje vasario 14 d. atlikėja vyks į Dubliną, čia koncertas vyks vasario 19 d.

Pasidalink:

NAUJIENOS