Inga Jankauskaitė pristato kalėdinę dainą: „Man šis laikotarpis asocijuojasi su visai kitais dalykais“

Inga Jankauskaitė
Inga Jankauskaitė / Asmeninis albumas
Visai neseniai naujausią savo albumą „Švyturys“ pristačiusi atlikėja Inga Jankauskaitė šiandien gerbėjus džiugina dar viena staigmena – dovanoja šventėms dedikuotą kūrinį „Apie tai yra Kalėdos“.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasak I.Jankauskaitės, jai Kalėdos asocijuojasi su visai kitais dalykais nei daugeliui žmonių, o įvairios šventinės prievolės priveda prie šventinės nuotaikomis dingimo. Kūrinyje sudėtos mintys, kurios apibūdina šią šventę iš atlikėjos perspektyvos.

„Aš to kalėdinio laikotarpio nelabai mėgstu. Jame pernelyg daug streso, lūkesčių, tempo ir dar, kaip taisyklė, prasto oro. Akivaizdu, kad jei plauksi pasroviui, įtrauks ir išgaruos bet koks malonumas – ne tik švęsti, bet ir duoti, dovanoti, dalintis. Tai taps dar vienu „reikia“, kurio ir taip pilna kasdienybė. Būtent tas primestas „reikia“ yra šventinės nuotaikos vagis. „Reikia“ spėti, „reikia“ pagaminti, „reikia“ nupirkti ir taip toliau, todėl stop, nereikia“, – atvirai pasakoja atlikėja.

Kūrėja atkreipia dėmesį ir į vieną žodį, kuris yra viso ko esmė, neleidžianti užmiršti šventės esmė.

„Kalėdos ateis nepriklausomai nuo to, ar pateisinsite dovanų lūkesčius ir padengsite gausiausią stalą. Jos ne apie tai. Va, visa tai aš ir sudėjau į dainą. Aiškiai, sąžiningai ir atvirai – tai, kas man yra Kalėdos. Sakinys, kuriame svarbiausias žodis YRA. Nepražiopsokite“, – kviesdama išgirsti naujausią dainą, pasakoja atlikėja.

Naujausią kūrinį I.Jankauskaitė žada pristatyti ir šventiniuose koncertuose, kurie įvyks gruodžio 19 d. Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje bei sausio 1 d. Palangos koncertų salėje. 

„Dainoje „Apie tai yra Kalėdos“ suguldžiau viską, ką galvoju apie šią šventę. Šiaip ar taip, kiekvienas koncertas man yra Kalėdos, todėl laukiu visų tam, kad pabūčiau Kalėdų Seneliu ir įteikčiau jums brangiausia, ką galiu – savo muziką. Naują albumą. Jūs gi žinote – bus labai gera!“ – kviesdama į šventinius koncertus pasakoja kūrėja.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Kontaktas

Trijų šalių menininkai surengs muzikinį eksperimentą: muzika skambės be tradicinių instrumentų

Provokuojančios naujos muzikos renginių serija „Kontaktas” pristato pirmąjį šio sezono renginį – koncertą „Vibrance”, vyksiantį jau rugsėjo 24 dieną, 20:00 valandą, galerijoje Arka (Aušros Vartų g. 7). Eksperimente, tyrinėjančiame gyvos elektronikos ir įvairių objektų skleidžiamos vibracijos derinį, pasirodys žymus šveicarų šiuolaikinės muzikos kolektyvas “Input Duo”.

LIETUVA
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS