Inga Jankauskaitė kreipiasi į jaunavedžius: nori atsidėkoti visiems, kuriuos įkvepia kūryba

Inga Jankauskaitė
Inga Jankauskaitė © V. Vaišvilaitė
Viena ryškiausių šalies kūrėjų Inga Jankauskaitė be ilgesnių pauzių gyvena kūrybos nuotaikomis. Visai neseniai pristačiusi jautrų kūrinį lietuvių ir ukrainiečių kalbomis „Dega ąžuolai“, šiandien garsi moteris kreipiasi į tuos, kurie turi užfiksavę savo vestuvių akimirkas vaizdo įrašuose.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Atlikėja naujausiam savo kūriniui ruošiasi pristatyti vaizdo klipą, kuriame atsispindės gražiausios, linksmiausios bei įdomiausios porų vestuvių akimirkos. Šiam tikslui dainininkė kviečia prisidėti visus norinčius.

„Pastaruoju metu vis gaunu nuostabias  žinutes apie tai, kad mano dainas poros rinkosi savo vestuvėms. Pavyzdžiui kūrinius „Tau ir man“ ar „Mano vienintelis“ nuotakos dainuoja savo išrinktiesiems, daina „Nenutrauk šito siūlo“ buvo ne kartą pasirinkta vietoj priesaikos, o skambant „Aš myliu tave“ įvyko piršlybos. Man tai labai gražu!  Gera ir svarbu žinoti, kad mano muzika lydi žmones jų gyvenimuose ir tampa prisiminimų dalimi“, – apie įkvėpimą įgyvendinti kilusią idėją pasakoja Inga.

Jau birželio mėnesį įvyksiančia dainos premjera I.Jankauskaitė nori atsidėkoti visiems, kuriuos įkvepia kūryba bei sukurti tokį muzikinį klipą, kuris būtų visų ir keltų šypseną.

„Pagalvojau, kad labai noriu atsidėkoti žmonėmis, kurie semiasi idėjų mano kūryboje arba tiesiog leidžia kūrybai tapti jų svarbių akimirkų dalimi. Todėl noriu pasiūlyti tapti naujos dainos klipo dalimi. Atrinkite gražiausius ir emocionaliausius savo vestuvių kadrus ir atsiųskite, o mes sukursime tokį vaizdo klipą, kurį visiems kartu bus gera žiūrėti!“, – ragindama

Visus, sutinkančius ir norinčius pasidalinti vaizdo įrašais iš vestuvių, atlikėja kviečia tai padaryti iki gegužės 29 d. elektroniniu paštu videoklipui@gmail.com. Tinka įvairūs profesionaliai ir neprofesionaliai įamžinti vaizdo įrašai, kuriuose atskleidžiamos emocijos, linksmiausios vestuvių akimirkos ir jaunųjų džiaugsmas.

Jau šį penktadienį atlikėja Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje surengs koncertą, į kurį bilietai buvo išparduoti prieš tris savaites, o rugpjūčio 6 d. įvyks didžiausias šios vasaros I.Jankauskaitė koncertas Palangoje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Kontaktas

Trijų šalių menininkai surengs muzikinį eksperimentą: muzika skambės be tradicinių instrumentų

Provokuojančios naujos muzikos renginių serija „Kontaktas” pristato pirmąjį šio sezono renginį – koncertą „Vibrance”, vyksiantį jau rugsėjo 24 dieną, 20:00 valandą, galerijoje Arka (Aušros Vartų g. 7). Eksperimente, tyrinėjančiame gyvos elektronikos ir įvairių objektų skleidžiamos vibracijos derinį, pasirodys žymus šveicarų šiuolaikinės muzikos kolektyvas “Input Duo”.

LIETUVA
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS