Iglė pristato dainą „Jausmai“ ir atveria duris naujam muzikiniam etapui

Iglė © Promostar
Iglė pristato dainą „Jausmai“ ir prisipažįsta, kad nors startavo paskutinis vasaros mėnuo, tikrų atostogų ji dar neturėjo. Vėlyvą rudenį ir žiemą dainininkės laukia svarbus muzikinės karjeros postūmis, kuriam ji pradeda rengtis jau dabar. „Kol kas prietaringai apie tai nekalbėsiu, bet tai bus reikšmingiausias mano muzikinis šuolis aukštyn nuo pat „X faktoriaus“ laikų“, – sako ji.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Daina „Jausmai“ tarsi uždaro vieną Iglės muzikinį etapą, kuris pažymėtas albumu „Drugeliai“, ir atveria duris naujam, kuris žada būti išties svaiginantis.

Nors Iglė ne tik dainininkė, bet ir nuomonės formuotoja, mados ir makiažo konsultantė bei tatuiruočių meistrė, ji prisipažįsta, kad muzika jos gyvenime užima vis didesnę ir didesnę vietą. Būtent pasirengimas rudens-žiemos sezonui ir atėmė iš jos vasaros atostogas.

Nors dar pavasario pradžioje dainininkė su gyvenimo draugu Tadu Juodsnukiu planavo kelias vasaros savaites skirti taip pamėgtoms kelionėms, tačiau užgriuvę darbai privertė planus atidėti.

„Būna išpuola kelios laisvos dienos, kai stengiuosi visą laiką skirti poilsiui, tačiau tokių tradicinių ilgų atostogų, kai ilgam išvažiuoji ir pamiršti darbus, šią vasarą neteks patirti. Tačiau šiais ekonomiškai neramiais laikais skųstis, kad turi daug darbo, būtų nepateisinama. Todėl tikrai nesiskundžiu“, – šypteli dainininkė ir priduria, kad darbinga vasara ne tokia ir sunki, kai darbas, kurį privalai padaryti, įdomus ir mylimas.

Vis dėlto visai likti be atostogų dainininkė neketina, todėl planus pakeliauti nukėlė ankstyvam rudeniui. „Turime nedrąsų planą rugsėjį sėsti į automobilį ir juo pasiekti Ispaniją. Ten pravažiuotume pakrante, neskubėtume, pakeliui apsistotume miesteliuose, paragautume vietinio maisto, dar pasidegintume. Toks savotiškas bandymas pagauti vasarą, kuri Lietuvoje jau bus pasibaigusi“, – sako dainininkė.

Paklausta, kodėl tokį nemažą atstumą planuoja važiuoti automobiliu, užuot patogiai skridusi, ji sako, kad tam yra svarbi priežastis. „Imsime su savimi mūsų Belą. Nors yra žmonių, kurie pasiryžę padėti ir prižiūrėti mūsų šunį, kol keliausime, nenorime jos ilgam palikti. Juk tam ir auginame gyvūną, kad leistume su juo laiką“, – sako Iglė.

Iglė – „Jausmai“

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

8 Kambarys © Lukas Gricius

Dainą „Niekada“ pristatantis 8 Kambarys: „Norime, kad klausytojai žinotų, ką išgyvename viduje“

Visi esame įsitikinę, kad geriau niekada nesakyti niekada. Ne kartą esame pažadėję sau: „ne, niekada“ ir vėl sugrįžę prie to paties. Taip, pasak grupės „8 Kambarys“ narių Deivido Alejūno-Corsalio ir Karolio Talučio-Talaz, pristatančių naujausią kūrinį „Niekada“, dažniausiai veikia meilė. „Tai yra labai žmogiška, todėl kiekvienas šį kūrinį supras ir atras save“, – sako jie.

LIETUVA
Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS