Grupė „Orai” pristato dainą ir jai kurtą vaizdo klipą „Siluetai“

Grupė Orai / Mantas Repecka
Grupė Orai © Mantas Repecka
Grupė Orai / Mantas Repecka
Grupė Orai © Mantas Repecka
Nauja daina „Siluetai“ jau pasiekiama visose internetinėse platformose. Ją, kaip įprasta, grupė pristato kartu su vaizdo klipu, kurį nufilmavo su kitų muzikantų pagalba.

Grupės „Orai” įkūrėjas Donatas Zinkevičius papasakojo apie naująjį kūrinį.

„Tekstas šiai dainai atsirado traukinyje Vilnius-Klaipėda po pusiau miegotos nakties – tokia nebloga kombinacija nostalgijai. Žmonės būna bendrauja, būna atitolsta. Galiausiai būna, kad pamiršta vieni kitus. Ir nieko čia blogo, kai žinai, kad tame kažkada buvo kažkas gero ir gražaus. Apie tai ir yra „Siluetai” – kaip mes vieni nuo kitų tolstam ir vieni kitus pamirštam“, – pasakojo kūrinio autorius.

Vaizdo klipą dainai kūrė kiti muzikantai – Lukas Radzevičius iš grupės „Katarsis” ir Deividas Kryževičius iš „Palangos radijo”.

„Su Luku ir Deividu susipažinome mūsų koncerte Lukiškių kalėjime gegužės mėnesį. Tuomet sužinojau, kad Lukas ką tik režisavo klipą kitai jaunai grupei „Gruodis”. Labai greitai po šios pažinties pradėjome ruoštis filmuoti „Siluetus”. Klipas kurį matote yra didelio entuziazmo ir kelių talentingų žmonių rezultatas. Esu be galo dėkingas Lukui ir Deividui už visą darbą, kurį jie įdėjo“, – pasakojo grupės „Orai“ lyderis Donatas.

Muzikantas džiaugėsi, kad į klipą pirmą kartą pavyko įtraukti ir visą grupę.

„Šiame klipe prie manęs pirmą kartą prisijungė kiti grupės nariai Algirdas ir Karolis (Papa). Taip pat, antrą kartą filmavosi ir mano antra pusė Milda. Be jų, dar norėčiau išskirti ir kitas dvi klipo žvaigždes. Tai 1985-ųjų metų golfas ir paslaptingas antgamtiškas rutulys. Čia daug neišsiplėsiu – pamatysit ir bus aišku kodėl jie yra tokie svarbūs“, – teigė grupės įkūrėjas.

Grupė Orai / Kadras iš vaizdo klipo „Siluetai”.

Svarbiausi tolimesni kolektyvo planai, pasak Donato, yra išleisti daugiau kūrinių ir gerinti gyvų pasirodymų kokybę.

„Pirmi grupės metai mums buvo labai aktyvūs. Ką tik sugrojome savo dvidešimtą koncertą. Neslėpsiu, tų koncertų buvo visokių, ir labai gerų, ir labai blogų, kuriuose susimovėm. Turime tikslą padaryti taip, kad tų blogų neliktų visai arba liktų labai mažai. O kas liečia naujus leidinius, tai artimiausiu metu planuojame išleisti dar bent du singlus, o jeigu ruduo padiktuos darbingas nuotaikas, galbūt ir mini albumą“, – pasakojo grupės „Orai“ įkūrėjas Donatas.

Grupė „Orai“ susikūrė 2021-ųjų metų vasarą. Nuo to laiko grupė koncertavo tokiuose festivaliuose kaip „Loftas Fest“, „Mėnuo Juodaragis“ ir „What’s Next In Music?“, dalyvavo įdomiausių pradedančių grupių konkursuose „Muzikos Inkubatorius NOVUS“ ir „Garažas“ bei laimėjo antrąją vietą „LRT Opus Talento“ konkurse.

Pasidalink:

NAUJIENOS