Gintė Sičiūnaitė pristato būsimo albumo singlą „Širdukas“

Gintė Sičiūnaitė
Gintė Sičiūnaitė / Asmeninis albumas
Gintė Sičiūnaitė
Gintė Sičiūnaitė / Asmeninis albumas
„Tai - daina įskaudintiems įliuzijų kūrėjams“, - naują singlą apibūdina atlikėja Gintė Sičiūnaitė. Prieš du metus išleidusi debiutinį minialbumą „Novelės“ dainininkė pristato pirmąjį būsimo naujo albumo kūrinį „Širdukas“ ir jam skirtą vaizdo klipą.

„Pagrindinė šios dainos mintis yra lūkesčiai romantiniame ryšyje. Rašydama šią dainą norėjau per buitinę kasdienybę ironiškai perteikti nemalonias situacijas ir skausmą, kuris yra neišvengiamas turint didelius lūkesčius romantinėje draugystėje. Norėjau parašyti dainą, skirtą visiems, kurie kada nors buvo įskaudinti, per daug prisisvajoję, prisikūrę iliuzijų. Manau, jog ši daina daugumai žmonių gali būti artima”, – dainos prasmę komentuoja atlikėja.

Dainoje „Širdukas“, kaip ir visuose atlikėjos kūriniuose, atsispindi kiekvienam klausytojui pažįstamos kasdienybės realijos, derinamos su romantiška lyrika. „Mane labiausiai įkvepia kasdienybė ir tikros patirtys, tad siekiu kuo įtikinamiau perteikti gyvenimiškas situacijas, kad kuo daugiau klausytojų galėtų su jomis susitapatinti. Į mano kūryboje figūruojančią buitinę kalbą mėgstu įtraukti lyriškus, poetiškus išsireiškimus, miniu gerai pažįstamas miestų vietas, pop kultūros kūrinius – pati visuomet maloniai nustembu, kuomet kitų atlikėjų dainose atpažįstu tam tikras nuorodas“.

Už techninę kūrinio pusę atlikėja dėkoja prodiuseriams Bjørn Holmesland ir Snorre Bergerud: „Ne kartą esu minėjusi, jog muzika yra bendraminčių ieškojimas, tad be galo džiaugiuosi galėdama dirbti su Bjørn ir Snorre – jie ne tik supranta mano norus ir kūrybos esmę, tačiau visuomet padrąsina, padeda ir pataria. Manau, jog tai yra itin svarbu kuriant muziką“.

Ironiško vaizdo klipo pagrindinę mintį gintė išgrynino kartu su menininke Juste Urbonavičiūte. „Dirbti su Juste yra vienas malonumas, kadangi jos idėjos, stilius ir vaizduotė yra itin artimi man patinkančiai estetikai. Tai jau trečiasis mūsų klipas kartu – dažniausiai viską darome dviese, užtrunkame vos vieną dieną ir labai smagiai praleidžiame laiką“.

Kūrinio „Širdukas” vaizdo klipe atsiskleidžia vestuvių tematika. „Vestuvės – tai meilės vainikavimas, svarbiausias žingsnis poros santykiuose. Siekėme šaržuotai pateikti šį aspektą, derindamos jį su pagrindine dainos mintimi – lūkesčiais santykiuose. Dėl šios priežasties klipas yra pilnas pompastikos, kurią atspindi baltas vestuvinis tortas, pasivažinėjimas limuzinu naktį, balandžių paleidimas prie santuokos rūmų. Efektą sustiprino vintažinė vestuvinė suknelė bei nuostabus makiažo meistrės Dorotėjos Sirvydytės darbas“, – apie vizualinę kūrinio išraišką kalba G. Sičiūnaitė.

Atlikėja atskleidžia, jog artimiausiu metu bus išleisti dar du spalį pasirodysiančio albumo singlai: „Mano kūryba šiuo metu žymiai atviresnė, nebebijau dalintis giliais išgyvenimais. Tikiu, jog klausytojai naujame albume ras savo gyvenimo atitikmenį“.

Pasidalink:

NAUJIENOS