Gamka išleidžia debiutinį albumą „Šaltos bangos“

Gamka
Gamka © Karolis Damauskas
Gamka
Gamka © Karolis Damauskas
Sparčiai populiarėjantis jaunosios kartos atlikėjas Germanas Daškevičius – Gamka šią dieną savo solinėje muzikos karjeroje įsimins ilgam. Šiandien talentingas kūrėjas pristato pirmąjį albumą „Šaltos bangos“, kuriame nugulė asmeninių išgyvenimų kupinos dainos. Dvylikos dainų rinkinyje atlikėjas sudėjo ir jau klausytojų pamėgtus kūrinius „Ne toks“ bei „Rūmai Miškai“.

Vos balandžio mėnesį savo solinę karjeros pradžią paskelbę Gamka, jau spėjo tapti ryškiu muzikos pasaulio atstovu. Pristatęs dvi trilogijos dalis, šiandien atlikėjas į dienos šviesą išleidžia ir keletą metų kurtą solinį albumą „Šaltos bangos“.

„Albumas „Šaltos bangos“ gimė, iš troškulio, iš nebenorejimo ieškoti kompromisų su kitais, iš suvokimo, kad įdomiau ieškoti kompromisų su savimi. Tai dainos apie meilę, draugus ir savo vidų. Analizuojant pasaulį, tamsą ir šviesą, kuri jį supa. Kuri supa kiekvieną ir viską aplinkui. Šis albumas apie meilę pasauliui, kurios savo gyvenime jaučiu labai daug. Iš jūsų ir jums!“, – apie albumą pasakoja kūrėjas.

Pasakodamas apie intriguojantį albumą, Gamka atviras – įkvėpimo sėmėsi iš daugybės šaltinių, tarp kurių ir tokie legendos kaip grupė „Foje“, maestro Vytautas Kernagis ar net „Daft Punk“. O albumo kūrybos užuomazgos prasidėjo dar tada, kai jam buvo vos 17 metų.

„Dvylika kūrinių atsako į klausimus kodėl šaltos ir kodėl bangos. Žodžiai iš tiesų ne visada atrodo reikalingi, bet šiame albume žodžių daug ir visi jie vėjo atnešti į ausis, lygiai taip pat kaip pakilus audrai vėjas prie jūros atneša smėlio į akis. Coldwawe – šaltos bangos, tai pagrindinė muzikinė žanro inspiracija, paremta grupių Joy Division, „Foje“ bei kitais šio žanro esminiais muzikiniais vardais roko muzikos istorijoje. Taip pat yra lyriškumo inspiracijos iš Maestro Kernagio. Taip pat yra šiek tiek disko, kurio sėmiausi iš „Parcels“, „Daft Punk“ ir kitų. Visas dainas išgirdo mano siela, tikiuosi, kad išgirs ir jūsiškės“, – apie albumo įkvėpimą pasakoja jaunas kūrėjas.

Jau birželio 21 dieną atlikėjas su grupe surengs ir albumo pristatymo koncertą Vilniuje po atviru dangumi, koncertų erdvėje „Vasaros terasa“. Bilietus į koncertą platina Bilietai.lt.

„Labai laukiu koncerto, kuriame visa tai nuskambės jau ne studijoje, o žmonėms. Skambės su visa grupe, tikiuosi ir klausytojais. Laikas bėga, tai mėgaukimės kiekviena nauja diena, kupina meilės. O kai kartas būna per šalta – nepamirškime, kad šaltos bangos nuplaus ir atgaivins, po jų vėl jausimės nauji, gyvi ir švarūs. Gyvenkime su šviesa, tamsa, laime ir liūdesiu, bet svarbiausia – su meile!“, – kviesdamas į albumo pristatymo koncertą teigia atlikėjas.

Pasidalink:

NAUJIENOS