Gabija Li pristato naują vaizdo klipą: „Ši daina apie įsivaizduojamą meilę be atsako“

Gabija Li
Gabija Li © Gerda Remeikytė
Gabija Li
Gabija Li © Gerda Remeikytė
Tvirtus žingsnius solinėje karjeroje statanti populiariosios muzikos atlikėja Gabija Liutkevičiūtė, save pristatanti kaip Gabija Li, dalijasi nauju kūriniu „Nematai/Nežinai“. Jis – apie meilės iliuziją.

„Kai rašiau dainą „Nematai/Nežinai“ pasakiau sau, kad tai tikrai nebus dar viena daina apie gražią meilę. Ši daina apie įsivaizduojamą meilę be atsako, daina apie susikurtą iliuziją, kurioje lengva paskęsti. Tai lyg buvimas apsėstu kito žmogaus, persekiojimas, nuolatinės mintys, kurios užvaldo ir padaro žmogų priklausomą nuo to, kas net nėra tikra“, – kūrinio pagrindine mintimi dalijasi teksto autorė Gabija Li.

Atlikėja pripažįsta, jog dauguma jos kūrinių gimsta gan spontaniškai, labai daug negalvojant. Paleista fantazija padeda įsikvėpti ir išnarstyti giliausius asmenybės kampelius. Gabija Li tiki, kad per savo neilgus, bet tvirtus karjeros metus stipriai patobulėjo ir leido sau kuriant atsipalaiduoti, laisvai paleisti kūrybines mintis.

„Mano kūryba labai spontaniška, dažnai apie nieką negalvoju ir tiesiog improvizuoju, ekspermentuoju, tada užsikabinu už tam tikrų garsų, melodijos ar žodžių ir pradedu tai vystyti į kažką daugiau. Su kiekviena nauja daina matau, kaip augu, tobulėju ir vis labiau atrandu save, savo stilių. Kiekvieną kartą norisi padaryti vis kitaip, vis geriau, tai yra postūmis daryti tai, ką darau, nes visada yra begalė vietos augti, nuo kažko atsispirti ir siekti dar aukščiau.“

Gabija Li džiaugiasi, kad prie kūrinio ir klipo gimimo prisidėjusi komanda buvo labai profesionali ir puikiai išpildė viziją. Vienas iš tokių žmonių yra muzikos prodiuseris Snorre Bergerudas, su kuriuo Gabija Li dirba nuo pat pirmos dainos išleidimo ir, iš kurio visada sulaukia labai didelio palaikymo ir paskatinimo kurti.

„Snorre yra tas žmogus, su kuriuo man yra labai gera ir lengva dirbti. Jis visada supranta ir padeda realizuoti mano muzikines vizijas. Džiaugiuosi galėdama dirbti kartu su juo.“

Prie „Nematai/Nežinai“ muzikinio klipo prisidėjo režisierė Gerda Remeikytė, kuri padėjo Gabijai įgyvendinti bendrą kūrinio viziją.

„Planų filmuoti klipą šiai dainai nebuvo, nors savo galvoje turėjau abstrakčią idėją, kaip tai galėtų atrodyti. Dėl įdomumo nusiunčiau kūrinį klipo režisierei Gerdai Remeikytei, norėjau išgirsti jos viziją, o kai ji sutapo su manąja, priėmiau tai kaip ženklą, jog verta idėją įgyvendinti“, – klipo atsiradimo istorija dalijasi Gabija Liutkevičiūtė.

Atlikėja Gabija Li į šiuos metus žiūri pozityviai ir tikisi, kad metai bus darbingi ir produktyvūs. Šiemet Gabija baigia muzikos studijas Londone, o po jų žada dirbti prie EP albumo įrašų bei koncertų organizavimo visoje Lietuvoje.

„Šiemet baigiu vokalo studijas Londone, tad vasarą planuoju grįžti į Lietuvą ir skirti laiko koncertams bei savo kūrybai. Realizuoti kilusias idėjas man labai svarbu, tai lyg užtvirtinimas to, ką darai. Tačiau labiausiai vertinu, kai galiu dainuoti gyvai žmonėms ir kai sulaukiu atgalinio ryšio, palaikymo, pastūmėjimo daryti tai toliau. Tai labai mane motyvuoja.“

Pasidalink:

NAUJIENOS