Festivalis „Bliuzo naktys“ skelbia naujus atlikėjus: laukia net trys pirmi kartai

Gabrielė Vilkickytė
Gabrielė Vilkickytė / Asmeninis albumas
Iki vasaros liko vos keletas savaičių, o iki vieno seniausių festivalių Lietuvos muzikos padangėje viso labo - 45 dienos! Dienas iki tarptautinio muzikos festivalio „Bliuzo naktys“ žymint kalendoriuje, šiandien festivalio organizatoriai skelbia dar kelerius vardus, kuriais pasipildys festivalio muzikinė programa!
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Kaip ir kasmet festivalis „Bliuzo naktys“ atvykusių gyvos muzikos gerbėjų lauks ne prie vienos muzikinės scenos, kuriose šiais metais ypač daug unikalių, muzikalių, kūrybingų atlikėjų pasirodymų. Sakysit, tai ne bliuzas?! Bet, bliuzas mums visa gyvenimo filosofija! Tad tikim, kad šie vardai puikiai prisidės prie tik bliuzuose juntamos ypatingos festivalinės nuotaikos!“,- pasakoja festivalio organizatorius, prodiuseris Algirdas Barniškis – Blėka.

Pirmą kartą festivalyje „Bliuzo naktys“ į sceną žengs Metų proveržio apdovanojimus susižėrusi, dainų autorė bei atlikėja – Gabrielė Vilkickytė. Artimiausi festivalio „Bliuzo naktys“ gerbėjai, apie jos dalyvavimą festivalyje sužinojo, dar ankstyvą pavasarį, kai Gabrielė dalyvavo festivalio rengto konkurso „One Man Stage“  komisijoje. „Rašau ir dainuoju savo gyvenimą. Tada kviečiu į koncertus, kurie labiau patirtis nei renginys, labiau jausmas nei vaizdas“,- taip prisistato Gabrielė Vilkickytė, kurios pasirodymas festivalyje bus ypatingas, nes juk visi pirmi kartai visada ypatingi.

Dar vienas pirmas kartas lauks ir prieš metus su SODŲ DAINOMIS į lietuvišką muzikos estradą nužengusio Luko Pilkausko. Festivalyje „Bliuzo naktys“ jis klausytojus pasitiks su naujomis dainomis iš būsimojo albumo bei muzikos melomanams jau pažįstamais, sirpstančiais sodų šlageriais.

Į festivalį sugrįš ir jame 2019 metais pasirodžiusi, repo improvizatorių grupė „Freestarz“, kuriuos drąsiai galima vadinti vienais kūrybiškiausių esančių muzikantų, kurie sugeba scenoje berti spontaniškas repo improvizacijas ir teigia, kad freestylinant išsijungia visi vidiniai kritikai. „Spontaniškas repo improvizavimas pakeičia smegenų aktyvumą, taip kad mūsų minčių tekmė ir kūryba tampa tarytum išlaisvinta iš įprastinių požiūrių ir suvaržymų, įprastinės kognityvinės kontrolės, kas leidžia atsirasti staigioms ir netikėtoms įžvalgoms“,- apie freestyle meno formą ir kūrybą pasakoja grupės „Freestarz“ nariai.

Šiais metais festivalyje debiutuos ir jau minėto „One Man Stage“ konkurso nugalėtojas – Mantas Varnas. Hipis, čigoniško prieskonio turintį bliuzą be galo mylintis muzikos kūrėjas ir atlikėjas Mantas Varnas lauks festivalio lankytojų, „One Man Stage“ muzikos scenoje.

Legendiniame muzikos festivalyje „Bliuzo naktys“ pasirodymus surengs ir tokios grupės bei atlikėjai, kaip Ben Poole (UK), Flash Voyage, Baltasis Kiras, Garbanotas, Kamanių Šilelis, pasirodys Domantas Razauskas su grupe Vos Vos bei kiti!

Dar daugiau atlikėjų bei festivalinių naujienų – netrukus!

Iki festivalio dienas skaičiuojame – bliuzonaktys.lt

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Kontaktas

Trijų šalių menininkai surengs muzikinį eksperimentą: muzika skambės be tradicinių instrumentų

Provokuojančios naujos muzikos renginių serija „Kontaktas” pristato pirmąjį šio sezono renginį – koncertą „Vibrance”, vyksiantį jau rugsėjo 24 dieną, 20:00 valandą, galerijoje Arka (Aušros Vartų g. 7). Eksperimente, tyrinėjančiame gyvos elektronikos ir įvairių objektų skleidžiamos vibracijos derinį, pasirodys žymus šveicarų šiuolaikinės muzikos kolektyvas “Input Duo”.

LIETUVA
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS