Dynoro pasauliui pristato naują dainą ir vaizdo klipą: „Mano muzika kyla iš tamsiosios pusės“

Dynoro
Dynoro © Sony Music
Pasaulinė šokių muzikos žvaigždė iš Lietuvos Dynoro po pusmečio pertraukos sugrįžta su nauju kūriniu romantišku pavadinimu „Swimming In Your Eyes“.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kaip skelbiama pranešime spaudai, pristatydamas naują kūrinį muzikos fantomu ir kartu fenomenu vadinamas Dynoro (tikrasis vardas – Edvinas Pechovskis) žengia nauja kryptimi: „Džiaugiuosi galėdamas dar šiemet parodyti kitą savo pusę. „Swimming In Your Eyes“ yra mano 2021 metų eksperimentas, kuriuo didžiuojuosi.“

Naujoji Dynoro daina pasižymi kiek švelnesniu garsu, tačiau atlikėjas vis tiek išlieka ištikimas jam būdingiems slap house sąskambiams. Kartu su nauja daina pasirodė ir vaizdo klipas, kuris yra tarsi iš kito pasaulio.

Vokalo partiją „Swimming In Your Eyes“ sukūrė ir atlieka indie electro muzikos kūrėja iš Norvegijos Emilie Adams. „Mano muzika kyla iš tamsiosios pusės, tačiau kūrybinis procesas yra labai optimistinis. Dainos žodžiai man yra labai brangūs, noriu, kad žmonės įsiklausytų, tačiau jie yra laisvi interpretuoti juos savaip“, – sako dainininkė.

Pristatydamas naujieną, vilnietis prasitarė, kad ruošia daug naujos muzikos, kuri pasirodys jau 2022 m. Prieš pusmetį šokių muzikos mėgėjus pasiekė kitas Dynoro kūrinys „Monsters“, kurį lietuvis įrašė su pandemijos metu sparčiai išpopuliarėjusiu amerikiečių reperiu 24kGoldn. Vien jo singlas „Mood“ turi daugiau nei 1,6 mlrd. perklausų internete.

Lietuvis Dynoro pasauline muzikos sensacija tapo 2018 m. išleidęs singlą „In My Mind“, kuris tapo vienu ryškiausių tų metų hitu. Iš viso yra parduota daugiau nei 3,7 mln. „In My Mind“ kopijų, o vien „Spotify“ platformoje jis turi daugiau nei 1 milijardą perklausų.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Kontaktas

Trijų šalių menininkai surengs muzikinį eksperimentą: muzika skambės be tradicinių instrumentų

Provokuojančios naujos muzikos renginių serija „Kontaktas” pristato pirmąjį šio sezono renginį – koncertą „Vibrance”, vyksiantį jau rugsėjo 24 dieną, 20:00 valandą, galerijoje Arka (Aušros Vartų g. 7). Eksperimente, tyrinėjančiame gyvos elektronikos ir įvairių objektų skleidžiamos vibracijos derinį, pasirodys žymus šveicarų šiuolaikinės muzikos kolektyvas “Input Duo”.

LIETUVA
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS