Alanas Chošnau ir britų prodiuseris Markas Reederis pristato drauge kurtos dainos vaizdo klipą

Alanas Chošnau ir Markas Reederis
Alanas Chošnau ir Markas Reederis © M. Goodacre
„Kiekvienas pasaulį mato savo akimis. Tik šią paprastą tiesą lengva pamiršti. Ypač šiais sunkiais laikais, kai atrodo esi tarsi priverstas apginti savo požiūrį, savo mintis, savo jausmus. Maži dalykai gali tapti monstru – apie tai ši daina ir muzikinis klipas. Vis dėlto vienas jausmas gali suvienyti mus visus“, - sako atlikėjas Alanas Chošnau, šiandien kartu su žymiu britų muzikos prodiuseriu Marku Reederiu pasauliui pristatantis dar vieną kūrinį.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kelerius metus muzikiniais sprendimais ir siunčiamomis žinutėmis stebinantys kūrėjai pripažįsta ir patys puikiai suprantantys, koks nelengvas išbandymas užgriuvo pasaulį. Jau būtų neįmanoma rasti žmogaus, kurio nebūtų palietusi pasaulinė pandemija arba bent jau privertusi sustoti, permąstyti savo gyvenimą, vertybes, tikslus.

Išmokus gyventi naujoje realybėje, nelengvu išbandymu tapo ir kasdienybė, ilgos paros izoliacijoje vienam arba net su mylimu žmogumi, kuris sunkiomis aplinkybėmis gali tapti ne tokiu jau mielu.

„Taip, maži dalykai gali tapti monstru“, – juokiasi vienas žinomiausių šalies atlikėjų Alanas Chošnau, pristatydamas savo naujausią darbą. Šį kartą Alanas Chošnau ir Markas Reederis savo klausytojams pateikia net tris jau tarptautinio populiarumo sulaukusio kūrinio „Love of My Life“ remiksus ir originaliai kūrinio versijai sukurtą muzikinį klipą.

Pats asmeniškai itin artimai pajutęs, ką reiškia pasaulį sustabdęs virusas, Alanas Chošnau sako šių dienų aktualijose dar stipriau supratęs, kaip svarbu nepamiršti tikėjimo vienas kitu.

„Tai yra meilės daina. Visai nesvarbu, kokius įsitikinimus mes kiekvienas turime, kuo tikime, kuo gyvename, mūsų pasaulis vėl gali atsistatyti, jeigu mokėsime išpažinti meilę, atsiprašyti ir atleisti, jeigu mokėsime mylėti vienas kitą“, – šypsosi dainos žodžius su kolega parašęs A. Chošnau.

Muzikos kūrėjai įsitikinę, kad būtent muzika šiuo nelengvu laikotarpiu gali suteikti tarsi naują pulsą ir tikėjimą ateitimi, kuri šiuo metu dažnam gali būti nusipaišiusi tik tamsiomis spalvomis.

„Muzika gali sugrąžinti tavo gyvenimą, tapti tavo uostu, suteikti balsą tavo jausmams, netgi formuoti tavo asmenybę. Muziką mes išgirstame anksčiau, nei išmokstame kalbėti. Ji yra pirmykštė energija”, – sako kūrėjai.

Minialbumas su trimis naujomis kūrinio „Love of My Life“ versijomis ir naujas muzikinis klipas šį penktadienį pristatomi visame pasaulyje. Visose skaitmeninėse platformose esantys kūriniai – tai jau nemažo susidomėjimo sulaukusio tarptautinio Alano Chošnau ir Marko Reederio albumo „Children of Nature“ dalis.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

8 Kambarys © Lukas Gricius

Dainą „Niekada“ pristatantis 8 Kambarys: „Norime, kad klausytojai žinotų, ką išgyvename viduje“

Visi esame įsitikinę, kad geriau niekada nesakyti niekada. Ne kartą esame pažadėję sau: „ne, niekada“ ir vėl sugrįžę prie to paties. Taip, pasak grupės „8 Kambarys“ narių Deivido Alejūno-Corsalio ir Karolio Talučio-Talaz, pristatančių naujausią kūrinį „Niekada“, dažniausiai veikia meilė. „Tai yra labai žmogiška, todėl kiekvienas šį kūrinį supras ir atras save“, – sako jie.

LIETUVA
Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS