8 Kambarys prieš didžiausią koncertą karjeroje rengia socialinę iniciatyvą: „Dabar itin svarbu palaikyti vieniems kitus“

8 Kambarys
8 Kambarys © Lukas Gricius
Balandžio 2 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje didžiausią savo karjeroje koncertą surengs metų hip-hopo geriausieji – grupė „8 Kambarys“. Koncertą lydės jautri socialinė iniciatyva – pasirodymą nemokamai stebės ne vienas paramos ir labdaros fondas.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Vieni jų – Rimanto Kaukėno paramos fondo globojami onkologinėmis ligomis sergantys vaikai bei jų šeimos nariai, o iki kovo 31 d. užsiregistravusios socialinės organizacijos taip pat bus kviečiamos nemokamai apsilankyti gerbėjų ilgai lauktame koncerte.

„Dabar yra itin jautrus metas, kuomet labai svarbus kiekvieno susitelkimas ir pagalba vieni kitiems. Turime būti vieningi, juk esame viena didelė šeima. Negalime nusigręžti nuo tų, kuriems reikia pagalbos. Tik tokiu būdu sukursime gerą aplinką gyventi, kurti ir tobulėti. Visada norisi kiek tik įmanoma prisidėti prie gerų darbų, o su Rimanto Kaukėno fondu bendradarbiaujame jau kurį laiką. Mes palaikome tai, ką jie daro – aktyviai padeda vaikams kovoti su vėžiu“, – sako grupės nariai Karolis Talutis-Talaz ir Deividas Alejūnas-Corsalis.

Po šio „8 Kambarys“ gesto grupės nariai sulaukė nuoširdžios Rimano Kaukėno paramos fondo komandos padėkos. „Mums labai malonu, kad mūsų fondo globojami sunkiai sergantys vaikai turi galimybę kartu su savo tėvais, broliais ir sesėmis apsilankyti tokiuose renginiuose. Viena iš mūsų pagrindinių veiklos misijų – suteikti geras emocijas, kurios, tikime, padeda sveikti ir yra ypatingai svarbios tiems, kurie kovoja su onkologine liga. Žymūs atlikėjai, kuriuos dažnai mūsų herojai laiko įkvėpimu ir autoritetais, pripildo jų šviesių akimirkų rezervą ne tik tam vakarui, kai vyksta koncertas, tačiau labai ilgam. Dėkojame visos fondo bendruomenės vardu „8 Kambarys“ komandai už kvietimą apsilankyti areniniame koncerte“, – rašoma padėkos laiške.

Tačiau tai nėra pirmas kartas, kuomet „8 Kambarys“ imasi socialinės iniciatyvos. Reperiai aktyviai bendradarbiauja ir su kitomis organizacijomis. „Tai yra nuolatinė mūsų praktika. Organizuodami koncertus dažnai pakviečiame paramos ir labdaros organizacijas, socialines iniciatyvas. Tuos, kurie prisideda prie pagalbos, ir tuos, kuriems jos reikia. Norime suteikti galimybę nors trumpam prasiblaškyti“, – sako Talaz.

„Esu kilęs iš nepasiturinčios šeimos, todėl žodžiai „negalima“, „nepavyks“, „nėra tam pinigų“ man yra labai artimi. Dėl šios priežasties norisi prisidėti kaip tik galime, įkvėpti, motyvuoti, priversti šypsotis, nebijoti svajonių ir siekti jų. Būtent tai žmonės dažniausiai ir išsineša iš mūsų koncertų“, – antrina Corsalis.

Bilietus į koncertą įsigyti galima Bilietai.lt, o paramos ir labdaros fondų  atstovai, užsiregistravę guoda@hype.lt, galės renginyje apsilankyti nemokamai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pasidalink:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

NAUJIENOS

Sam Smith ir Kim Petras

Sam Smith ir Kim Petras pristato provokuojantį kūrinį „Unholy“

Pasaulinį pripažinimą pelnę atlikėjai Sam Smith ir Kim Petras pristato bendrą kūrinį – įžūlų singlą „Unholy“. Tai vienas drąsiausių dainų, kurias iki šiol šie atlikėjai yra išleidę. Kūrinyje pasakojama apie neištikimą vyrą, kuris palikęs savo žmoną ir vaikus namuose, linksminasi prastos reputacijos striptizo klube „The Body Shop“.

UŽSIENIS
Kontaktas

Trijų šalių menininkai surengs muzikinį eksperimentą: muzika skambės be tradicinių instrumentų

Provokuojančios naujos muzikos renginių serija „Kontaktas” pristato pirmąjį šio sezono renginį – koncertą „Vibrance”, vyksiantį jau rugsėjo 24 dieną, 20:00 valandą, galerijoje Arka (Aušros Vartų g. 7). Eksperimente, tyrinėjančiame gyvos elektronikos ir įvairių objektų skleidžiamos vibracijos derinį, pasirodys žymus šveicarų šiuolaikinės muzikos kolektyvas “Input Duo”.

LIETUVA
Nick Cave

Istorinis antradienis: australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ – Lietuvoje

Ta diena išaušo. Šiandien svajonė taps tikrove. Australų muzikos legenda Nickas Cave‘as ir „The Bad Seeds“ įsirašys Vilnių į savo biografiją. Šiandienos koncertą Vingio parke muzikos agentūra „8 Days A Week” drąsiai tituluoja gyvenimo koncertu ir niekas dėl to nesiginčys. Nieko įdomesnio ir vertingesnio šiemet Lietuvoje nebus, nors šis pasirodymas ir nėra skirtas masėms.

UŽSIENIS