8 Kambarys kartu su pasaulinio garso prodiuseriais išleidžia remiksų albumą „Turbulencija“

8 Kambarys
8 Kambarys © Lukas Gricius
8 Kambarys
8 Kambarys © Lukas Gricius
Grupė „8 Kambarys“ ir toliau stebina gerbėjus – surengę koncertą „Žalgirio“ arenoje ir tęsdami trečiojo albumo kūrybą, reperiai kartu su pasaulinio lygio prodiuseriais „Noro“ (Edvinas Pechovskis) ir „who.am.i“ (Lukas Kemėšis) pristato ilgai brandintą idėją – remiksų albumą „Turbulencija“, kuris, kaip teigia grupės nariai Deividas Alejūnas-Corsalis ir Karolis Talutis-Talaz, bus lyg skrydis lėktuvu, neleisiantis įsipatoginti ties vienu skambesiu.

Pasak „8 Kambarys“ narių, remiksai ir elektroninė muzika juos lydi nuo pat grupės susikūrimo pradžios. Be to, kai kurie jų kūriniai sulaukė mažiau dėmesio, todėl norėjosi jiems suteikti antrą gyvenimą. 

„Mums patinka kūrybą perteikti įvairiais formatais, visuomet norisi kuo daugiau eksperimentuoti su muzika, ieškoti įvairių atspalvių ir pasirinkti tą, kuris yra arčiausiai širdies. Kartais būna, kad tų atspalvių būna keli labai artimi ir tenka rinktis tarp judresnio ir lėtesnio. Tuomet nusprendžiame judresnį skirti remiksui. Matome tame didelį potencialą, kadangi remiksai yra puikus įrankis pateikti savo kūrybą kitaip ir kitai auditorijai. Taip kūrinys po kūrinio nusprendėme išleisti visą albumą“, – idėją pristatyti remiksų albumą komentuoja „8 Kambarys“ nariai Corsalis ir Talaz.

Albumo pavadinimas „Turbulencija“ atspindi remiksuotų kūrinių skambesį. „Vieni yra lengvesnio, šviesesnio skambesio, kiti – sunkesnio, tamsesnio. Vieni tinka saulėtoms dienoms, kiti – naktiniams pasivažinėjimams. Kiekvienas kūrinys bus netikėtas, nuolatinių paieškų rezultatas. Albumas neleis klausytojams įsipatoginti ir susikoncentruoti ties vienu skambesiu“, – sako Corsalis ir Talaz.

Albumą sudaro šeši pasaulinio garso prodiuserių „Noro“ ir „who.am.i“ remiksuoti kūriniai: „Burtai“, „Kaip minimum“, „Tu“, „Rengeisi mano rūbais“ „Laisvė“ ir naujausias grupės kūrinys išleistas kartu su Vidu Bareikiu „Kupranugaris“. „Burtai“ remiksui sukurtas ir vaizdo klipas. Ši misija patikėta videografui Ovidijui Andriulaičiui.

„Noro“ ir „who.am.i“ yra aukščiausio lygio prodiuseriai. Jie yra geriausi Lietuvoje, taip pat ir už jos ribų, todėl be jokių dvejonių atidavėme savo kūrinius jiems į rankas. Jie yra tiesiog geriausi šiame žaidime, o dirbti su profesionalais – vienas malonumas. Vaikinai turi puikų muzikinį skonį, nuolat pasiūlydavo idėjų mūsų kūriniams. Be to, mus sieja labai graži draugystė, bendras muzikinis skonis ir energija. Nors esame daugiau draugai nei kolegos, tačiau kūrybinės idėjos mus dažnai suveda prie bendro stalo“, – teigia grupės „8 Kambarys“ nariai.

„Šie prodiuseriai daug dirba su savo asmeniniais projektais, jų grafikas labai intensyvus, jie turi nemažai kelionių, todėl buvo didelis iššūkis susiplanuoti darbus. Tačiau visa komanda buvo labai užsidegusi ir su visu atsidavimu darė viską, kad albumas išvystų dienos šviesą“, – pasakoja grupės prodiuseris Ričardas Fedasiukas.  

Iki šiol jau buvo remiksuoti trys „8 Kambarys“ kūriniai: „Deginu save“, „Nesibaigianti vasara“ ir „Ieškau“. Pastarasis,  „Noro“ remiksuotas kūrinys, itin išpopuliarėjo ir sulaukė net 11 mln. peržiūrų „Youtube“ kanale.

Kviečiame klausytis remiksų albumo „Turbulencija“ „Spotify“ ir pasigrožėti „Noro“ remiksuoto kūrinio „Burtai“ videoklipu.

Pasidalink:

NAUJIENOS